قیمت هزینه خانه های نقلی شرق تهران

قیمت هزینه خانه های نقلی شرق تهران

قیمت هزینه خانه های نقلی شرق تهران


 

 

 در گزارش زیر به بررسی قیمت و مشخصات آپارتمان‌های ۵۰ متری شرق تهران خواهیم‌ پرداخت.
شرق تهران یکی از مناطق مشهور تهران است و متقاضی‌های زیادی برای خرید خانه و ملک برای این منطقه وجود دارد. از آنجایی که این منطقه دسترسی خوبی به حمل‌ و نقل عمومی‌ دارد و از مکان‌های تفریحی و تجاری زیادی نیز برخوردار است و همچنین املاک در این ناحیه از تهران قیمت مناسب‌تری نسبت به غرب و شمال تهران دارند، این تقاضای بالا امری طبیعی است.در این گزارش به بررسی خانه‌های ۵۰ متری شرق تهران پرداخته‌ایم.

ارزش خانه‌ای در مجیدیه که ‌۴۵ متر باشد و ۱۷ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۱ خواب نیز‌ داشته باشد، مبلغی معادل ۱ میلیارد و ۲۷۰ میلیون تومان است. همچنین واحدی ۴۹ متری در همین منطقه که ۲۲ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۱ خوابه باشد، ارزشی معادل ۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان دارد.
آپارتمانی ۱۳ ساله در نیرو هوایی که متراژی معادل ۵۲ متر و ۱ خواب داشته باشد، در روز های اخیر با مبلغی معادل ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان معامله شده است.
قیمت واحدی ۵۰ متری در تهرانپارس‌شرقی که ۱۹ ساله باشد و ۱ خواب داشته باشد، ۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان است.

سرمایه لازم‌ برای خرید واحدی ۵۰ متری در نارمک که ۲۳ ساله باشد و ۲ خواب داشته باشد، ۱ میلیارد و ۳۶۰ میلیون تومان است.

برای خرید واحدی ۵۴ متری در تهران‌نو که ۲۰ ساله باشد و ۱ خواب داشته باشد، بودجه‌ای معادل ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان لازم دارید.

آپارتمانی ۴۹ متری در پیروزی که نوساز باشد و ۱ خواب نیز داشته باشد، در روز های اخیر ۱ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

 قیمت هزینه خانه های نقلی شرق تهران

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 بدون امتیاز