قیمت مسکن در منطقه پر متقاضی خرید خانه در تهران

قیمت مسکن در منطقه پر متقاضی خرید خانه در تهران

قیمت مسکن در منطقه پر متقاضی خرید خانه در تهران


 

  در گزارش زیر به بررسی قیمت و مشخصات آپارتمان‌های ۷۰ متری شرق تهران خواهیم‌ پرداخت.

املاک صدف  :   می‌توان تنوع بسیاری را در حوزه قیمت مسکن، در مناطق شرق تهران مشاهده کرد‌.از نکات مثبت این‌ مناطق این است که با بودجه‌های متنوع، امکان خرید مسکن در این محله وجود دارد. این مسئله باعث شده است شرق تهران گزینه‌ای مطلوب و پرطرفدار برای متقاضیان خرید خانه با بودجه‌ متوسط باشد.

تهرانپارس شرقی و غربی، نارمک، مجیدیه، تهران‌نو ... از جمله محله های شرق تهران هستند.این مناطق از شلوغ ترین و محبوب ترین بخش های شهر تهران می باشد. محله های شرق تهران در محدوده ی وسیعی قرار دارند و در واقع حجم عظیمی را از بخش شرقی تهران در بر گرفته اند. در ادامه به بررسی محدوده قیمت ملک‌های ۷۰ متری در این محله‌ها می‌پردازیم.
واحدی ۱۵ ساله، ۶۷ متری و ۲ خوابه در تهران‌نو، به قیمت ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان برای فروش گذاشته شده است.خرید واحد دیگری در همین منطقه که دارای ۲ خواب، متراژی معادل ۷۰ متر و ۶ سال سن می‌باشد، ۲ میلیارد و ۲۴۰ میلیون تومان بودجه نیاز دارد.
در تهران‌پارس غربی یک آپارتمان ۱۰ ساله، ۷۵ متری و ۲ خوابه، ۲ میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان قیمت خورده است.

یک واحد ۱۳ ساله با متراژ ۷۴‌ متر و ۲ خواب در نارمک، ۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان ارزش دارد.همچنین برای خرید آپارتمانی۲ ساله، ۷۳ متری و ۲ خوابه در این منطقه لازم است سرمایه‌ای معادل ۳میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان داشته‌باشید.

در مجیدیه نیز برای خرید واحدی‌۲۰ ساله با متراژ ۷۵ متر که ۲ خواب دارد، به بودجه‌ای معادل ۲ میلیارد و ۵۳۰ میلیون تومان نیاز است.

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

قیمت مسکن در منطقه پر متقاضی خرید خانه در تهران

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 بدون امتیاز