قیمت خرید خانه های 70 متری غرب تهران

قیمت خرید خانه های 70 متری غرب تهران

قیمت خرید خانه های 70 متری غرب تهران 


 


 
 در گزارش زیر به بررسی قیمت و مشخصات آپارتمان‌های ۷۰ متری غرب تهران خواهیم‌ پرداخت.

غرب تهران به خاطر موقعیت خاصش از جمله نزدیکی به کارخانه‌‌جات در چند دهه گذشته بیشتر مورد توجه قرار گرفته و به همین خاطر از نظر شهرسازی و البته جمعیتی رشد به‌سزایی داشته و محبویت بیشتری نیز یافته است.

از آنجایی که مراقبت و رسیدگی به خانه‌های بزرگ هزینه و زحمت بیشتری نسبت به خانه های کوچک دارد، و خرید آنها هم دشوار تر است، عده‌ای از مردم به خرید خانه‌هایی با متراژ پایین‌تر فکر می‌کنند. همینطور سرمایه کمتری برای خرید این خانه‌ها لازم است. در این گزارش خانه‌های ۷۰ متری غرب تهران را مورد بررسی قرار داده‌ایم تا شما را در خرید خانه راهنمایی کنیم.
برای خرید واحدی ۷۳ متری که ۱۰ سال از ساخت آن می‌گذرد و ۲ خوابه است در صادقیه که جزو مناطق مطرح در غرب تهران است و دسترسی خوبی به مترو و BRT و همچنین مراکز خرید و تفریحی دارد، به سرمایه‌ای معادل ۳ میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان احتیاج دارید.
ارزش واحدی ۷۵ متری در شهر زیبا که ۱۵ ساله باشد و ۲ خواب داشته باشد، مبلغی معادل ۲ میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان است.

برای خرید واحدی در طرشت که ۷۲ متر باشد و ۲ خوابه باشد و ۱۴ سال نیز عمر داشته باشد، به بودجه‌ای معادل ۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان احتیاج دارید.

واحدی نوساز در ستارخان با ۲ خواب در روزهای اخیر ۳ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

واحد آپارتمانی در گیشا(کوی نصر) با متراژ ۷۴ متر و ۵ سال ساخت، همراه با ۲ اتاق خواب قیمتی معادل ۵ میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان دارد.

آپارتمانی ۷۵ متری در پونک که ۱۵ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ اتاق خواب داشته باشد، ارزشی معادل ۲ میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان دارد.

بودجه لازم برای خرید واحد آپارتمانی نوساز در جنت‌آباد مرکزی که ۷۳ متر باشد و ۲ خوابه باشد، ۳ میلیارد و ۷۲۰ میلیون تومان است.

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق‌ قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

 

قیمت خرید خانه های 70 متری غرب تهران

 

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (1 رای)