قیمت خرید خانه در منطقه 5 تهران چند ؟

قیمت خرید خانه در منطقه 5 تهران چند ؟

قیمت خرید خانه در منطقه 5 تهران چند ؟


 

املاک صدف  :    در گزارش زیر به بررسی قیمت و مشخصات آپارتمان‌های منطقه ۵ تهران خواهیم‌ پرداخت.
منطقه ۵ تهران که به پهنه توسعه شهر تهران معروف است، پس از انقلاب اسلامی به دلایل مختلف از جمله سرریز جمعیت تهران از مناطق مرکزی و جنوبی و سیل مهاجرین به تهران، با افزایش جمعیت و توسعه روبرو بوده است. این منطقه از جنوب به جاده مخصوص کرج، از شمال به دامنه کوه‌های البرز، از غرب به رودخانه کن و منطقه ۲۲ و از شرق به بزرگراه محمد علی جناح و اشرفی اصفهانی محدود می‌شود. همچنین این منطقه دارای فضای سبز و پوشش گیاهی گسترده‌ای است که باعث شده است از آب و هوای بسیار خوبی برخوردار باشد.

پونک یکی از مناطق محبوب تهران تلقی می‌شود و افراد زیادی خواهان خرید مسکن در این محله هستند. خانه‌ای ۸۵ متری در این محله که ۱۴ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ اتاق خواب داشته باشد، ارزشی معادل ۵ میلیارد تومان دارد. همچنین ارزش واحدی ۱۱۰ متری در همین منطقه که نوساز باشد و ۲ اتاق خواب نیز داشته باشد، ۷ میلیارد و ۲۶۰ میلیون تومان است.
آپارتمانی نوساز در جنت‌آباد جنوبی با متراژ ۱۷۰ متر و ۳ اتاق خواب، قیمتی معادل ۱۱ میلیارد تومان دارد.
اگر قصد خرید واحدی ۱۱۱ متری در آپادانا را دارید که ۳۰ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ خوابه باشد، به بودجه‌ای معادل۴ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان احتیاج دارید.

سرمایه لازم برای خرید واحدی ۱۲ ساله در باغ‌فیض با متراژ ۶۸ متر و ۲ اتاق خواب، مبلغی بالغ‌ بر ۲ میلیارد و ۹۹۰ میلیون تومان است.

اگر خواهان خرید خانه‌ای ۱۰۷ متری در جنت‌آباد مرکزی هستید که نوساز باشد و ۲ اتاق خواب داشته باشد، به بودجه‌ای معادل ۵ میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان احتیاج دارید.

آپارتمانی نوساز در اکباتان با متراژ ۶۸ متر و ۱ اتاق خواب در روزهای اخیر با مبلغی معادل ۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان به فروش رسید.

 

آپارتمانی ۷۰ متری در المهدی که ۱۴ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ خواب هم داشته باشد، قیمتی معادل ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان دارد.

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

قیمت خرید خانه در منطقه 5 تهران چند ؟

 

 

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (1 رای)