قیمت آپارتمان های 60 متری غرب تهران

قیمت آپارتمان های 60 متری غرب تهران

قیمت آپارتمان های 60 متری غرب تهران


 

املاک صدف   :    غرب تهران یکی از مشهورترین و محبوب‌ترین منطقه‌های پایتخت است. افراد زیادی به دنبال خرید مسکن در محله‌های مختلف غربی تهران هستند ولی به علت قیمت بالای خانه‌های این منطقه توانایی خرید خانه با هر متراژی را ندارند.بنابراین در این گزارش به بررسی خانه‌های ۶۰ متری غرب تهران می‌پردازیم.
واحد آپارتمانی در ستارخان با متراژ ۶۵ متر درحالی که ۷ سال از ساخت آن می‌گذرد و ۲ اتاق خواب دارد، ارزشی معادل ۳ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان دارد. همچنین ارزش واحد آپارتمانی ۶۰ متری در همین منطقه که ۴ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۱ اتاق خواب داشته باشد، ۳ میلیارد تومان است.

برای خرید آپارتمانی نوساز در صادقیه با متراژ ۵۷ متر و ۲ اتاق خواب، به سرمایه‌ای معادل ۳ میلیارد و ۶۴۰ میلیون تومان احتیاج دارید.
بودجه لازم برای خرید یک واحد ۱۰ ساله در سعادت‌آباد با متراژ ۵۸ متر و ۱ اتاق خواب، مبلغی بالغ‌بر ۳ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان است
اگر قصد سرمایه‌گذاری در شهرک‌غرب را دارید با بودجه‌ای معادل ۴ میلیارد و ۹۸۰ میلیون تومان، می‌توانید واحدی ۵۶ متری که ۷ سال از ساخت آن گذشته باشد و تک خوابه باشد را خریداری کنید.

واحدی ۶۲ متری در گیشا(کوی‌نصر) که ۸ سال از ساخت آن گذشته باشد و یک خوابه باشد، با مبلغی معادل ۴ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان معامله شده است.

آپارتمانی در پونک با متراژ ۶۰ متر درحالی که ۱۰ سال از ساخت آن گذشته است و ۲ خواب دارد، قیمتی معادل ۳ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان دارد.

واحدی در طرشت که ۶۲ متر داشته باشد و ۱۳ سال از ساخت آن گذشته باشد و تک خوابه باشد، ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان قیمت دارد.

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

قیمت آپارتمان های 60 متری غرب تهران

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 بدون امتیاز