قیمت آپارتمان های 150 متری غرب تهران ؟

قیمت آپارتمان های 150 متری غرب تهران ؟

قیمت آپارتمان های 150 متری غرب تهران ؟


 

 

 املاک صدف  :    انتخاب یک محله مناسب برای زندگی دغدغه همیشگی ما بوده است. با توجه به افزایش روز به روز قیمت مسکن، این سرمایه‌گذاری نیازمند دقت و توجه زیادی نیز هست.
 در این گزارش غرب تهران را که از مناطق پرطرفدار تهران است و امکانات و خدمات رفاهی خوبی را در خود جای داده است مورد بررسی قرار می‌دهیم تا به شما در انتخاب بهتر کمک کنیم.

اگر قصد سرمایه‌گذاری در صادقیه را دارید، با با سرمایه‌ای معادل ۷ میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان، می‌توانید واحدی نوساز با متراژ ۱۵۰ متر و ۳ اتاق خواب را خریداری کنید.

همچنین واحدی ۱۰ ساله در گیشا (کوی‌نصر) با متراژ ۱۵۰ متر و ۳ اتاق خواب، ارزشی معادل ۱۰ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان دارد.

واحدی نوساز در طرشت با متراژ ۱۴۶ متر و ۳ اتاق خواب، در روز‌های گذشته با قیمتی بالغ‌بر ۶ میلیارد و ۵۷۰ میلیون تومان به فروش رسیده است.

آپارتمانی ۱۵۰ متری در پونک که نوساز باشد و ۳ اتاق خواب داشته باشد، به مبلغی معادل ۹ میلیارد تومان قیمت‌گذاری شده است.
در روز‌های اخیر واحد آپارتمانی ۲۴ ساله در شهرک‌غرب با متراژ ۱۵۲ متر و ۳ اتاق خواب، به ارزش ۱۳ میلیارد تومان به فروش گذاشته شد.

اگر قصد خرید واحدی در سعادت‌آباد را دارید با سرمایه‌ای معادل ۱۱ میلیارد تومان می‌توانید خانه‌ای ۱۷ ساله درحالی که ۳ خوابه است و متراژ ۱۵۳ متر دارد را خریداری کنید.

همچنین واحدی نوساز در صادقیه با متراژ ۱۴۸ متر و ۳ اتاق خواب، ارزشی معادل ۷ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان دارد. ارزش واحدی دیگر در همین محله که نوساز باشد و متراژ آن ۱۴۶ متر باشد و ۳ اتاق خواب نیز داشته باشد، ۷ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان است.

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحد‌هایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

 

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (1 رای)