فوری / خبر مهم درباره ارسال نشدن پیامک به متقاضیان مسکن ملی 1401

فوری / خبر مهم درباره ارسال نشدن پیامک به متقاضیان مسکن ملی 1401

فوری / خبر مهم درباره ارسال نشدن پیامک به متقاضیان مسکن ملی 1401


 

املاک صدف  :    مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی گفت: اگر تا کنون پیامک برای متقاضیان نهضت ملی مسکن ارسال نشده به این معناست که هنوز زمین مسکن آن‌ها تامین نشده و تعداد متقاضیان در آن شهر و استان زیاد است.
 خانم پروانه اصلانی گفت: وام ودیعه مسکن سال ۱۴۰۱ با مبالغ و منابعی که سال گذشته برای وام مسکن تعیین شد تفاوت دارد و نرخ این وام به میزان ۴۰ هزار میلیارد تومان از منابعی تخصیص یافته که سیستم بانکی موظف است؛ در سال ۱۴۰۱ به بخش مسکن بپردازد تا برای تسهیلات ودیعه مسکن پرداخت شود.

به گفته مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی کد رهگیری‌هایی که از ابتدای ۱۴۰۱ صادر شده می‌توانند برای وام ودیعه امسال ثبت نام کنند و حتی کسانی که اسفندماه پارسال کد رهگیری دریافت کرده‌اند، فقط در صورتی که اسفند امسال کد رهگیری جدید قرارداد برای آن‌ها صادر شود امکان ثبت درخواست برای تسهیلات ودیعه مسکن را در سامانه دارند و در همان زمان امکان دریافت تسهیلات را خواهند داشت.

 

وی می گوید: تاکنون ۱۷۰ هزارنفر برای وام ودیعه مسکن ثبت نام کرده اند و اولویت امسال مربوط به کسانی که هرگز وام مسکن دریافت نکرده اند.

بنابراین به محض آنکه زمین متقاضی تامین شود، پیامک برای آن‌ها صادر می‌شود و عدم ارسال پیامک برای متقاضیان صرفا به معنای عدم تایید شرایط آن‌ها نیست بلکه به معنای آن است که زمین مورد نظر هنوز برای آن‌ها تخصیص نیافته است.


 

تاکنون ۱۷۰ هزار برای وام ودیعه مسکن ثبت نام کرده اند و سقف ودیعه مسکن با توجه به هر شهر و استانی متفاوت بوده و در رقم‌های ۱۰۰، ۷۰ و ۴۰ میلیون تومان تعیین شده است.

 

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (1 رای)