فایل واحدهای استیجاری ارزان قیمت

فایل واحدهای استیجاری ارزان قیمت

فایل واحدهای استیجاری ارزان قیمت


 


در حال حاضر پیدا کردن واحدهای استیجاری ارزان قیمت در بازار کار بسیار دشواری شده است و اگر بخواهید یک واحد ارزان پیدا کنید باید خود را برای جستجوهای محله به محله آماده کنید.

به گزارش املاک صدف  : در سال های گذشته و تحت تاثیر جهش قیمت مسکن، اجاره بهای واحدهای مسکونی  نیز افزایش چشمگیری داشته است و شاهد اجاره های نجومی در بازار مسکن پایتخت بوده ایم به گونه ای که این افزایش قیمت ها هیچگونه تناسبی با میزان حقوق و دستمزد اکثریت افراد جامعه ندارد.

برای رهن و اجاره واحدهای ۴۰ تا ۵۰ متری در پایتخت برای اجاره باید ماهانه یک تا هفت میلیون تومان و برای ودیعه هم بین ۲۰ تا ۳۹۰ میلیون تومان در نظر بگیرید.

گشتی در بازار اجاره بهای پایتخت

ارزان ترین مبلغ اجاره بهای ماهانه در لیست زیر را می توان متعلق به یک واحد ۵۰ متری در منطقه تولید دارو دانست که با مبلغ ودیعه ۱۰۰ میلیون تومانی باید ماهانه یک میلیون تومان نیز بایت اجاره بهای این واحد مسکونی پرداخت نمایید.

در منطقه نظام آباد یک واحد ۴۵ متری و سن بنای بیشتر از ۳۰ سال را می توان با مبلغ ودیعه ۲۵ میلیون تومانی و اجاره بهای ماهانه ۲.۵ میلیون تومان برای یک سال اجاره نمود
در منطقه لویزان، شیان هم برای یک واحد آپارتمان ۴۰ متری با سن بنای ۱۵ سال باید ماهانه ۲.۵ میلیون تومان اجاره پرداخت کنید.

در سبلان هم برای یک واحد آپارتمان کوچک ۵۰ متری ودیعه ۱۰۰ میلیون تومانی و اجاره بهای ۲.۵ میلیون تومانی در نظر گرفته اند.

در خیابان شاهین شمالی نیز یک واحد آپارتمان ۵۰ متری و سن ۱۵ سال را می توان با ودیعه ۱۵۰ میلیون تومان و اجاره ماهانه هفت میلیون تومانی رهن و اجاره کرد. در شمس‌آباد و محدوده شهید کرد نیز برای اجاره ملکی با مشخصات مشابه باید ماهانه ۵.۸ میلیون تومان بابت اجاره و ۸۵ میلیون تومان بابت ودیعه پرداخت کنید.

البته در محدوده فردوس غرب یک واحد ۴۹ متری را با ۳۹۰ میلیون تومان، جنت آباد جنوبی یک آپارتمان ۵۰ متری را با ۲۹۰ میلیون تومان، یک واحد ۴۵ متری را در تسلیحات با ۲۱۰ میلیون تومان، در جیحون یک آپارتمان ۵۰ متری را با ۱۸۰ میلیون تومان و در وحیدیه یک واحد ۴۰ متری را با ۱۶۰ میلیون تومان می‌توان به صورت کامل رهن کرد

بازار اجاره در شهر تهران
آدرسمتراژ بناسن بنااجاره بها (تومان)ودیعه (تومان)
تولید دارو۵۰ متر۱۵۱.۰۰۰.۰۰۰۱۰۰.۰۰۰.۰۰۰
سبلان۵۰ متر۶۲.۵۰۰.۰۰۰۱۰۰.۰۰۰.۰۰۰
لویزان۴۰ متر۱۵۲.۵۰۰.۰۰۰۲۰.۰۰۰.۰۰۰
نظام آباد۴۵ متر۳۰۲.۵۰۰.۰۰۰۲۵.۰۰۰.۰۰۰
تهران نو۵۰ متر۲۰۳.۰۰۰.۰۰۰۵۰.۰۰۰.۰۰۰
تهرانسر شرقی۵۰ متر۱۶۳.۰۰۰.۰۰۰۱۰۰.۰۰۰.۰۰۰
شاهین شمالی۵۰ متر۱۵۷.۰۰۰.۰۰۰۱۵۰.۰۰۰.۰۰۰
تسلیحات۴۵ متر۲——۲۱۰.۰۰۰.۰۰۰
جیحون۵۰ متر۱۵——۱۸۰.۰۰۰.۰۰۰
جنت آباد جنوبی۵۰ متر۱۸——۲۹۰.۰۰۰.۰۰۰

 

وعده وزیر درباره بازار اجاره چه بود؟

چندی پیش رستم قاسمی در یک پست اینستاگرامی خبر از برگزاری جشن پایان مستاجری مردم ایران داد و حال باید شاهد باشیم که وزیر راه و شهرسازی در ادامه چه اقداماتی را انجام خواهد داد.

قیمت اجاره در بازار پایتخت چه تغییراتی را داشته است؟

براساس جدیدترین گزارش مرکز آمار ایران نرخ رشد اجاره‌ بها در شهر تهران در آبان‌ سال جاری نسبت به آبان سال گذشته با رشد ۵۱.۶ درصدی همراه بوده است

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (1 رای)