عقب ماندگی حوزه راه استان آذربایجان غربی رفع خواهد شد

عقب ماندگی حوزه راه استان آذربایجان غربی رفع خواهد شد

عقب ماندگی حوزه راه استان آذربایجان غربی رفع خواهد شداملاک صدف :   وزیر راه و شهرسازی گفت: با اعتبارات مصوب سفر رییس جمهور، عقب ماندگی های حوزه راه و حمل و نقل آذربایجان غربی رفع می شود.
رستم قاسمی روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از راه آهن ارومیه با بیان اینکه قبل از سفر رییس جمهور، اعتبارات و ظرفیت‌های استان‌ها مورد بررسی و تعیین تکلیف و  مصوبات آذربایجان غربی نیز در حوزه راه بررسی شده است،  گفت: آذربایجان غربی جزء معدود استان‌هایی است که اعتبارات بسیار خوبی که برای حوزه راه و حمل و نقل این استان در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه قدمهای خوبی در راستای توسعه راههای استان برداشته شده است، ادامه داد: با اعتبارات مصوب سفر رییس جمهور، عقب ماندگی های حوزه راه و حمل و نقل آذربایجان غربی جبران می شود.
وی با اشاره به اینکه برای تکمیل راه آهن ارومیه اعتبارات خوبی پیش بینی شده تا نواقص این حوزه به خصوص بخش حمل بار رفع شود، اظهار کرد: در جلسه امروز ضمن بررسی نواقص راه آهن زمان‌بندی مشخصی برای رفع اشکالات آن تعیین و اعلام می شود.
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به سرمایه گذاری۴ تا ۵ هزار میلیارد تومانی انجام شده در راه آهن ارومیه ادامه داد: باید از ظرفیت موجود استفاده شود و تلاش شود بارهای مختلف از طریق واگن‌های راه آهن ارومیه حمل و شاهد رونق اقتصادی در استان باشیم.

وی با اشاره به موضوع مسکن ملی در استان نیز افزود: این استان از لحاظ زمین برای ساخت مسکن ملی مشکلی ندارد و عملیات اجرایی ساخت مساکن ملی استان فردا ۳۰ اردیبهشت آغاز می شود.

 

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (1 رای)