شهرهای ثبت نام مسکن مجردها مسکن ملی 1400

شهرهای ثبت نام مسکن مجردها مسکن ملی 1400

شهرهای ثبت نام مسکن مجردها مسکن ملی 1400


 

معاون مسکن وزارت راه و شهرسازی از آغاز ثبت نام مردان مجرد بالای ۲۳ سال در سامانه نهضت ملی مسکن و اتمام پالایش متقاضیان مسکن در وزارتخانه و ارجاع آن به استان‌ها برای بررسی نهایی خبر داد.

به گزارش املاک صدف   :  به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمود محمودزاده با اعلام اینکه از دیروز ساعت ۱۲ ثبت‌نام مجردان بالای ۲۳ سال در سامانه نهضت ملی مسکن آغاز شده است گفت: ثبت‌نام مردان مجرد بالای ۲۳ سال سن در سامانه نهضت ملی تا یک ماه ادامه دارد و ۲۰ بهمن آخرین مهلت ثبت‌نام مجردان در سامانه خواهد بود.

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی ادامه داد: بعد از ثبت‌نام نتایج پالایش اعلام خواهد شد و افرادی که واجد شرایط باشند سایر مراحل استعلام و بررسی مدارک را مانند سایر گروه‌ها طی خواهند کرد. اطلاعات و شیوه‌نامه‌ای نیز تنظیم شده است که این دسته از متقاضیان باید با رعایت آنها نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

محمودزاده تصریح کرد: چنانچه مجردان بالای ۲۳ سال واجد شرایط شرکت در نهضت ملی مسکن باشند وارد مراحل ثبت‌نام خواهند شد.
وی در خصوص پالایش متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن که ثبت‌نام را در سامانه انجام داده و مهلت دو ماهه آنها نیز به اتمام رسیده است، توضیح داد: پالایش‌ها در ستاد وزارتخانه انجام شده است. بیش از ۲ میلیون و ۵۵۰ هزار متقاضی که ثبت‌نام کردند با خانواده‌هایشان شرایط‌شان در دست بررسی است.

محمودزاده ادامه داد: سه شرط فرم ج، سابقه مالکیت، تأهل و یا سرپرست خانوار بودن انجام شده است. برای کنترل شرط چهارم که سابقه سکونت است اطلاعات متقاضیان به کارتابل استان‌ها ارجاع شده است و استان‌ها در حال بررسی این شرط هستند که نتایج بعد از بررسی اعلام خواهد شد.

گفتنی است همچنین امکان نام‌نویسی تمامی اقشار در ۶۶۰ شهر دیگر که قبلاً امکان ثبت‌نام نداشتند، فراهم شده است.

 

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (1 رای)