زمین رایگان تولد 4 قلوها سال 1401

زمین رایگان تولد 4 قلوها سال 1401

زمین رایگان تولد 4 قلوها سال 1401


 

 

ثبت نام زمین رایگان فرزند سوم سال 1401

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی، از اعطای زمین در شهرهای مجاور یا جدید به خانواده‌های دارای ۳ فرزند و بیشتر خبر داد.
به گزارش    املاک صدف   «محمود محمودزاده» در گفت وگویی، از آغاز اجرای قانون مجلس در حمایت از خانواده و جوانی جمعیت با اهدای زمین مسکونی رایگان به خانواده‌ای که اخیرا صاحب ۴ قلو شد، خبر داد و گفت: قانون اعطای زمین به خانواده‌ها با هدف تعالی و جوانی جمعیت صورت می‌گیرد.

وی ادامه داد: بر اساس قانون جدید مصوب مجلس، زوج‌هایی که از آذر امسال صاحب فرزندان سوم به بعد شوند از مشوق‌های دولتی مانند زمین بهره‌مند می‌شوند، به نحوی که در شهرهای زیر ۵۰۰ هزار نفر جمعیت و بیشتر۳ دانگ یک زمین به نام خانم و سه دانگ دیگر به نام آقا اختصاص داده می‌شود.

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی گفت: وزارت راه و شهرسازی به نمایندگی از دولت صاحب زمین یا واحد مسکونی ساخته شده است و آن را به صورت بالمناصفه در اختیار خانواده دارای فرزند سوم به بعد می‌گذارد.

محمودزاده یادآور شد: در شهرهای بالای ۵۰۰ هزار نفر که تعداد کمی از شهرهای ما هستند، واگذاری زمین به خانواده‌های دارای ۳ فرزند و بیشتر در شهرهای جدید یا شهرهای مجاور صورت خواهد گرفت.

 «امیرحسین بانکی پورفرد» رییس کمیسیون مشترک طرح جوانی جمعیت و حمایت از خانواده، از رفع ایرادات شورای نگهبان به ماده ۱۰ این طرح و نحوه اختصاص زمین به خانواده‌ها برای تولد فرزند سوم به بعد در کمیسیون متبوع خود خبر داد و گفت: اختصاص زمین یکی از مهمترین مشوق‌های طرح جوانی جمعیت است که براساس این طرح، زمین ۱۵۰ تا ۲۰۰ متری به خانواده‌ها برای تولد فرزند سوم پیش بینی شده است./ایرنا

 

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 بدون امتیاز