روش عجیب معامله مسکن / به جای پول بیت کوین بدهید !

روش عجیب معامله مسکن / به جای پول بیت کوین بدهید !

روش عجیب معامله مسکن / به جای پول بیت کوین بدهید !


 


املاک صدف  :   پس از تصویب قوانین جدید کریپتو در پرتغال، آپارتمانی با بیت کوین در این کشور معامله شده است. طبق مقررات جدیدی که اجازه معاملات املاک و مستغلات با ارزهای دیجیتال را می دهد، خانه ای با پرداخت ۳ بیت کوین بدون تبدیل به یورو خریداری شد.
یک آپارتمان دو خوابه در شهر براگا پرتغال بدون هیچ گونه تبدیل به پول فیات با ارز دیجیتال خریداری شده است. گزارش های رسانه های محلی پرتغال این معامله را اولین معامله در تاریخ بازار املاک کشور توصیف کرده اند.

مالک جدید ۳ بیت کوین (BTC) برای خانه پرداخت کرد که در زمان خرید حدود ۱۱۰۰۰۰ یورو ارزش داشت. پورتال تجاری خبری (ایده آلیستا) Idealista اعلام کرد که سند مالکیت در روز پنجشنبه گذشته، ۵ می، در منطقه (پوووا د ورزیم پورتو) منتقل شد.
این خرید با کمک آژانس املاک و مستغلات Zome، شرکت حقوقی Antas da Cunha Ecija و شرکای Switzerland's Crypto Valley انجام شد.همچنین رئیس اتاق سردفتران پرتغال نیز شرکت کرد.
خرید ملک به طور مستقیم با ارز رمزنگاری شده اکنون در پرتغال به لطف مقررات جدیدی که اخیراً توسط دستور سردفتران، نهادی که فعالیت های اسناد رسمی را همراه با وزارت دادگستری تنظیم می کند، تصویب شده است.

در گذشته خرید با رمزارز، قبل از پرداخت به فروشنده، ارز های دیجیتال باید به یورو تبدیل می شدند. اکنون،املاک و مستغلات می تواند با یک عملیات۱۰۰ ٪  رمزارزی باشد که در آن پول دیجیتال در ازای حقوق مالکیت مبادله می شود.

برای انجام چنین فروش هایی، برای رعایت قوانین مبارزه با پولشویی، باید رویه های خاصی را دنبال کرد. یک حساب بانکی که دارایی های دیجیتال با آن خریداری شده است، باید قبل از انتقال ارزهای دیجیتال مشخص شود و آدرس عمومی کیف پول رمزارز هم ارائه شود.

اخبار مربوط به معامله دارایی با ارز دیجیتال پس از گزارش اخیر بانک اسپانیا منتشر شد که نشان داد سهم پرتغال در حجم تراکنش های ارز دیجیتال در منطقه یورو از وزن تولید ناخالص داخلی (GDP) در اقتصاد منطقه یورو بیشتر است.

پرتغال با هزینه های زندگی نسبتا مقرون به صرفه و یک رژیم مالیاتی مناسب برای ارز های دیجیتال، به مرکزی برای نوآوری و فناوری تبدیل شده است،سود حاصل از فروش بیت کوین و موارد مشابه مشمول مالیات بر درآمد در کشور پرتغال نمی باشد.

 

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (1 رای)