رسمی / 680 هزار واحد مسکونی ساخته خواهد شد

رسمی / 680 هزار واحد مسکونی ساخته خواهد شد

رسمی / 680 هزار واحد مسکونی ساخته خواهد شد


 

املاک صدف  :   مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید گفت: تا افق ۱۴۰۴ این شرکت ۶۰۸ هزار واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن را مبتنی بر الگوی ایرانی ـ اسلامی در شهرهای جدید می‌سازد.
علیرضا جعفری مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید گفت تا افق ۱۴۰۴ این شرکت زمین مورد نیاز برای ۶۰۸ هزار واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن را که تعهد دارد، تامین می‌کند.

جعفری ساخت شهرهای جدید نسل نو، مبتنی بر الگوی ایرانی ـ اسلامی را دستور کار مهم این شرکت اعلام کرد و افزود: ۶ شهر جدید تیس (چابهار)، مکران (جاسک)، نایبند (عسلویه)، پارس (عسلویه)، کوشک (پارسیان) و قشم در چارچوب برنامه توسعه دریاپایه و هدایت جمعیت به سمت سواحل جنوب ایجاد خواهد شد.
معاون وزیر راه و شهرسازی ساخت شهر جدید تابناک (لامرد) به عنوان حوزه پسکرانه منطقه ساحلی کشور و سمنگان (سیرجان) را از دیگر برنامه‌های این شرکت تا افق ۱۴۰۴ اعلام کرد.
به گفته جعفری شهرهای جدید ایوانکی و خوارزمی هم در پیرامون شهر تهران با هدف پاسخ به تقاضای مسکن و فعالیت‌های پشتیبانی بخش‌های صنعتی و کارگاهی در دست ایجاد یا تکمیل است.

مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید همچنین ساخت شهرهای جدید حوراء (همدان)، پرنیان (قم)، گلمان (ارومیه) و کرمانشاه را با هدف تأمین نیاز مسکن در پیرامون مادر شهرهای منطقه‌ای از برنامه‌های این شرکت اعلام کرد.

طبق برآوردها ظرفیت جمعیتی این ۱۴ شهر در مساحتی بالغ بر ۲۰ هزار هکتار بیش از یک میلیون و ۴۶۰ هزار نفر است.

 

 

 

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 بدون امتیاز