خانه های 500 میلیونی را در این مناطق تهران بخرید

خانه های 500 میلیونی را در این مناطق تهران بخرید

 خانه های 500 میلیونی را در این مناطق تهران بخریدبا صعود بی وقفه قیمت مسکن حالا برخلاف چند ماه گذشته خانه هایی که حدود قیمت ۵۰۰ میلیون تومان قیمت داشته باشند در بازار مسکن کرج کمیاب تر شده اند.


به گزارش املاک صدف ، در سال‌های اخیر که قیمت مسکن صعود قابل توجهی داشته است و بسیاری از مستاجران و شهروندان تهرانی ناچار به مهاجرت به کرج شده اند تا بتوانند قدرت خرید خود را در بازار مسکن این شهر حفظ کنند.

حالا اما با صعود بی وقفه قیمت مسکن و برخلاف چند ماه گذشته، آپارتمان هایی که حدود قیمت نیم میلیارد تومان دارند در بازار مسکن این شهر کمتر و کمتر شده اند.
در حال حاضر آپارتمان هایی که حدود قیمت ۵۰۰ میلیون تومان دارند، بیشتر در محله های حصارک، مارلیک، حیدرآباد، محمدشهر و ... موجود است و فراوانی این آپارتمان ها در حصارک، حیدرآباد و محمدشهر نسبتا بیشتر است.

 البته بیشتر این آپارتمان ها قدیمی و کوچک متراژ هستند. مشاوران املاک می گویند که آپارتمان هایی با محدوده این قیمت غالبا بازسازی نشده اند و نیاز به بازسازی دارند.

در ادامه مشخصات تعدادی از آپارتمان های ۵۰۰ میلیون تومانی کرج را با استناد به اخرین فایل های فروش مشاوران املاک را می بینید:

 

 خانه های 500 میلیونی را در این مناطق تهران بخرید

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (1 رای)