خانه های 3 میلیاردی در تهران + جدول مناطق

خانه های 3 میلیاردی در تهران + جدول مناطق

خانه های 3 میلیاردی در تهران + جدول مناطق


 

املاک صدف  :    در گزارش زیر به بررسی مشخصات آپارتمان‌های ۳ میلیاردی تهران خواهیم‌ پرداخت.
کلان‌شهر‌ تهران به علت وجود امکانات رفاهی گسترده، همیشه مورد توجه خریداران مسکن بوده است. اگر با سرمایه‌ای معادل ۳ میلیارد تومان قصد خرید خانه یا سرمایه‌گذاری در تهران دارید تا پایان این گزارش با ما همراه باشید.

سلسبیل که منطقه‌ای مسکونی است و دسترسی نسبتا خوبی به مراکز تفریحی و امکانات رفاهی دارد، جزو مناطق پرطرفدار برای متقاضیان خرید مسکن به شمار می‌رود. به عنوان مثال با سرمایه‌ای معادل ۳ میلیارد تومان می‌توانید واحدی نوساز با متراژ ۸۵ متر و ۲ خوابه را خریداری کنید.
برای خرید واحدی۹۳ متری در امیریه که ۱۰ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ خوابه باشد، به بودجه‌ای معادل ۲ میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان احتیاج دارید.
آپارتمانی ۲۵ ساله در یوسف‌آباد با متراژ ۷۳ متر و ۲ اتاق خواب، در روزهای اخیر با قیمتی معادل ۳ میلیارد تومان معامله شده است.

اگر قصد سرمایه‌گذاری در ستارخان را دارید، با سرمایه‌ای معادل ۲ میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان، می‌توانید واحدی ۷۳ متری با سنی معادل ۱۲ سال و ۲ اتاق خواب خریداری کنید.

واحدی ۹۰ متری در جیحون که نوساز باشد و ۲ خواب داشته باشد، قیمتی بالغ‌بر ۲ میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان دارد.

آپارتمانی در پونک که ۸ سال از ساخت آن گذشته باشد و متراژی معادل ۶۵ متر داشته باشد و ۲ خوابه نیز باشد، ارزشی معادل ۲ میلیارد و ۹۸۰ میلیون تومان دارد.

 

خانه های 3 میلیاردی در تهران + جدول مناطق

 

 

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 بدون امتیاز