تاییدشدگان طرح مسکن ملی تا چه تاریخی مهلت تشکیل پرونده دارند ؟

تاییدشدگان طرح مسکن ملی تا چه تاریخی مهلت تشکیل پرونده دارند ؟

تاییدشدگان طرح مسکن ملی تا چه تاریخی مهلت تشکیل پرونده دارند ؟


 


املاک صدف  :   مدیرکل راه و شهرسازی لرستان گفت: متقاضیان تسهیلات نهضت ملی مسکن که پیامک تاییدیه را دریافت کرده اند تا ۱۲ خرداد جاری برای تشکیل پرونده مهلت دارند در غیر اینصورت حذف می شوند
"وحید کرم الهی" روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: ثبت نام طرح نهضت ملی مسکن در استان از مهرتا اسفندماه پارسال ثبت نام انجام شد و ثبت نام شدگان به صورت سامانه ای ارزیابی و پالایش شدند.

وی اظهار داشت: پیامک تاییدیه برای افراد حائز شرایط اولیه ارسال شد تا به دفاتر پیشخوان یا ادارات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مراجعه کنند.

وی بیان کرد: افرادی تایید شده در شهرهای خرم آباد، بروجرد و دورود باید به دفاتر پیشخوان و سایر شهروندان لرستانی به ادارات بنیاد مسکن مراجعه کنند که چنانچه تااخر مهلت قانونی روز ۱۲ خرداد این اقدام انجام نشود، این افراد از طرح نهضت ملی مسکن حذف می شوند.

کرم الهی با بیان اینکه در مجموع ۱۴۵ هزار و ۹۳۳ شهروند لرستانی در سامانه نهضت ملی مسکن نام نویسی کرده اند تصریح کرد: باتوجه به شرایط قانونی درنظر گرفته شده برای متقاضیان، ۴۱ هزار و ۹۷۵ نفر، رد درخواست شده‌اند و درخواست حدود ۱۰۵ هزار نفر در دست بررسی قرار گرفت.

او گفت: ۴۱ هزار و ۶۵۹ نفر دارای سه شرط قانونی طرح بوده اند که تاکنون از این تعداد پنج هزار و ۵۶ نفر به تایید اولیه رسیده‌اند، ۶ هزار و ۵۹۰ نفر تایید نهایی شده‌ و ۲ هزار و ۳۵۱ نفر افتتاح حساب انجام داده اند.

 

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 بدون امتیاز