بیمارستان تریتا

بیمارستان تریتا

شناسنامه بیمارستان:

 نوع بیمارستان: خصوصی

نوع کاربری: پزشکی درمانی

مساحت کل زمین: 6000 متر

زیر بنای ساختمان اصلی: 22000 متر

تعداد طبقات: 18 طبقه

مدت ساخت: 5 سال و 6 ماه

تعداد تخت های بیمارستان: 200 تخت

                                                               وابستگی اداری سازمانی: وابسته به دانشگاه علوم پزشکی ایران

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی تریتا در زمینی به مساحت حدود 6000 متر مربع و در زیر بنائی بیش از 20,000 متر مربع در 18 طبقه در حال احداث می باشد . این بیمارستان برای 200 تخت بیمارستانی طراحی شده که قابلیت افزایش نیز دارد . امتیازات این بیمارستان شامل : 1) وجود اقامتگاه جهت همراهان بیمار . 2) وجود تالارهمایش جهت انجام همایش های پزشکی و غیر پزشکی . 3) مجموعه ی مجزای ساختمان پزشکان می باشد .

این بیمارستان در منطقه22 شهرداری در شمال غرب تهران قرار دارد که تنها منطقه دارای الگوی شهر سازی و معماری در کشور است . وجود بیش از 2 میلیون نفر جمعیت پیش بینی شده در طرح تفضیلی و قرار گرفتن بیمارستان در مسیر بزرگراه ها (بزرگراه تهران- کرج ، بزرگراه همت ، بزرگراه تهران- شمال ، بزرگراه رسالت و بزرگراه آزادگان )این بیمارستان را منحصر به فرد کرده است .از نکات قابل توجه وجود امکانات اورژانس هوایی در بیمارستان می باشد .

با توجه به برنامه ریزی های انجام شده این بیمارستان بر اساس فن آوری های روز معماری ،تاسیساتی وتجهیزات بیمارستانی آماده می گردد و از کلیه امکانات مدرن جهت سهولت کار کادر پزشکی و رفاه بیماران برخوردار خواهد بود .برای بیمارستان امکانات ورزشی و تفریحی جهت کادر بیمارستانی و پزشکان پیش بینی شده است .

موسسین در نظر دارند به منظور ارائه خدمات درمانی با کیفیت عالی از دستگاه های پیشرفته و کادر تخصصی و فوق تخصصی با دانش و تجربه کافی در داخل کشور و نیز پزشکان حاذق مقیم خارج از کشور استفاده نمایند . به همین منظور ساختمان بیمارستان به نحوی طراحی و اجراء می گردد که کلیه امکانات و تجهیزات مدرن برای ارائه این گونه خدمات در آن پیش بینی شده و بیمار در طول مدت درمان از بهترین شرایط بر خوردار گردد .

 

معرفی بیمارستان تریتا درمنطقه 22

پیش فروش اپارتمان

پیش فروش مسکونی,پیش فروش اداری,واحد اکازیون,اپارتمان به قیمت,پیش فروش منطقه 22,پروژه آسمان

رهن و اجاره مسکن

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 بدون امتیاز