بهترین برج منطقه 22 و دریاچه چیتگر

بهترین برج منطقه 22 و دریاچه چیتگر

بهترین برج منطقه 22 و دریاچه چیتگر


 

  •  بهترین برج های دریاچه چیتگر

  • قیمت برج های منطقه 22

  • قیمت برج های اطراف دریاچه چیتگر

  • مشکلات برج های اطراف دریاچه چیتگر

  • بهترین برج های منطقه ۲۲

  • برج باغ دریاچه چیتگر

  • نظر مردم در مورد برج های چیتگر

 

 
املاک مسکن صدف 22  :    منطقه چیتگر که از مناطق تازه تاسیس تهران به شمار می رود، به دلیل آب و هوای مناسب، وسعت زیاد و دسترسی عالی به بزرگراه های اصلی تهران، از شرایط ایده آلی برای ساخت و ساز برخوردار است و سرمایه گذاری در منطقه 22 را برای علاقه مندان به  سرمایه گذاری در حوزه مسکن جذاب کرده است.


محله های منطقه 22

دهکده المپیک ، شهرک چشمه ، شهرک صدرا ( جهادگران ) ، شهرک لاله ، پیکانشهر ، زیبادشت بالا و پایین ، شهرک امید ، شهرک شهاب ، شهرک هوانیروز ، شهرک امیرکبیر ، شهرک شهید باقری ، شهرک نمونه سپاه ، شهرک راه آهن ( گلستان ) ، شهرک کوثر ، شهرک یاس ، شهرک ساحل ، شهرک آزادشهر ، آتی شهر ، شهرک دانشگاه صنعتی شریف ، شهرک کوهستان ، شهرک نسیم ، شهرک نگین غرب ( وردآورد ) ، شهرک امام رضا چیتگر ، شهرک آسمان سپاه ، شهرک شهید خرازی ( وردآورد ) ، شهرک اسکان سبز ، باغ موزه گیاهشناسی ،آبشار تهران ، بنیاد علوم مغز و اعصاب ، دانشکده علوم انتظامی ، پژوهشگاه نفت ، پژوهشگاه ژنتیک ، پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ، خط 10 مترو ، خط 10 مترو از مترو وردآورد ، اردستانی ، پژوهش شهرک چیتگر ، میدان دریاچه ، میدان ساحل ، میدان موج، بلوارکاشان ، سروستان


بهترین برج های منطقه ۲۲، هم چون نام پر آوازه منطقه ۲۲، بسیار مورد توجه قرار گرفته اند و در حال حاضر یکی از الویت های انتخاب برای خرید و حتی رهن و اجاره در منطقه ۲۲ تهران می باشد.

باتوجه به ویژگی های خاص منطقه چیتگر، برج های اداری، تجاری و مسکونی بسیاری در این منطقه ساخته شده و هم اکنون نیز در دست ساخت می باشند که شناخت بهترین برج های چیتگر به لحاظ موقعیت مکانی، امکانات و ویژگی ها می تواند برای علاقه مندان به سرمایه گذاری در این حوزه جالب توجه باشد.

بهترین برج های منطقه 22 در کجا قرار دارند؟

عمدتا بهترین برج های منطقه 22 در حاشیه دریاچه خلیج فارس(دریاچه چیتگر ) قرار دارند به دلیل ویوی خیر کننده دریاچه چیتگر و آب و هوای خوب این ناحیه ، این ناحیه مورد استقبال بیشتری برای خریداران و برج سازی قرار گرفته است

 

دسترسی منطقه 22 تهران

یکی از مواردی که در این منطقه درنظر گرفته شده است ، دسترسی به بزرگراههایی نظیر حکیم، همت ، آزادگان ، تهران- کرج ، تهران – شمال ، بلواراردستانی ، پژوهش می باشد.

 

برای هرکسی که قصد خرید خانه یا سرمایه گزاری داشته باشد، بی شک این سوال پیش خواهد آمد که چگونه میتواند بهترین تشخیص و بهترین انتخاب را  داشته باشد. از همین رو است که بسیاری به مشاورین املاک مراجعه می کنند تا بتوانند با استفاده از دانش، مهارت و کمک آن ها، بهترین انتخاب را داشته باشند.

از آنجایی که منطقه 22 و چیتگر، در سال های اخیر، رشد روز افزون و چشم گیری، هم در زمینه مسکونی و هم در زمینه پروژه های تجاری یا اداری را  داشته و همچنین به خاطر موقعیت مکانی و اب وهوای مناسب خود، بستر بسیار مناسبی را برای سرمایه گزاری های کوچک و بزرگ فراهم آورده است و از شرایط سکونتی بسیار ایده آلی نیز، برخوردار شده است. اما، آیا تمام کسانی که به این منطقه مراجعه می کنند، با بهترین برج های این منطقه آشنایی کافی و لازم را دارند؟

یک برج مناسب و ایده آل، از چه خصوصیاتی باید برخوردار باشد؟

1- شرکت سازنده

اولین و مهم ترین مورد برای خوب بودن یک پروژه مسکونی، انتخاب درست شرکت سازنده آن است که تاثیر بسیار زیادی در کیفیت، نوع ساخت و سرعت ساخت آن خواهد داشت. یک شرکت ساختمانی معتبر، می تواند تاثیر بسیار زیادی در اعتبار ساختمان نیز داشته باشد.

2- اسکلت و متریال ساختمان

در مورد تمام سازه ها، به خصوص ساختمان های مسکونی، نوع اسکلت و متریال استفاده شده، از اهمیت ببسیار بسیار زیادی برخوردار است. قطعا ساختمانی با متریال با کیفیت و مناسب که بتواند ساختمان را از سوانحی همچون زلزله حفظ نماید، تاثیر بسیار زیادی در کیفیت ساختمان خواهد داشت. چه بسا که سازنده های بسیاری هستند که برای ارزان تر تمام شدن و سریع تر انجام شدن کار، ساختمان ها را از متریال بی کیفیت و اسکلت بندی های غیر  استاندارد استفاده کرده و سازه ای بی کیفیت که نخواهد توانست در برابر سوانح طبیعی مقاومت کند را با قیمت های بسیار بالایی عرضه می کنند. از همین رو،  توجه به این موضوع از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و اولین  کار در بررسی و مطالعه یک ساختمان، اطلاع دقیق از مشخصات فنی آن می باشد.

3- کم واحد بودن ساختمان ها

یکی از موارد و مشکلاتی که غالبا گریبان گیر برج ها می تواند باشد، تعداد زیاد واحد در هر طبقه است. این موضوع علاوه بر کوچک کردن متراژ واحد ها، باعث برهم خوردن آرامش  ساکنین نیز خواهد شد.

زیاد بودن واحد ها در هر طبقه، منجر به کوچک شدن فضا و در نتیجه کم شدن فاصله بین واحد ها می شود که معایبی همچون بازز شدن درب واحد ها روبه روی هم و الودگی های صوتی را در پی خواهد داشت.

4- ویو و چشم انداز های طبیعی و شهری

همانطور که گفته شد، منطقه 22 به علت موقعیت مکانی خود از شرایط بسیار مناسبی برخوردار شده است که یکی از آن ها وجود ویو ها وچشم انداز های زیبایی همچون ویو دریاچه چیتگر، ویو پارک جنگلی چیتگر، ویو باغ ملی گیاه شناسی، ویو رشته کوه های البرز و االبته ویو شهری بسیار زیبا می شود.

بنابراین یکی دیگر از خصیصه های مهم یک ساختمان مناسب، دارا بودن چنین ویو های زیبایی است که نه تنها در قیمت آن می تواند تاثیر زیادی داشته باشد بلکه آرامش بسیاری را برای ساکنین به همراه خواهد داشت.

5- دسترسی های داخلی و خارجی

دسترسی های رفت و آمدی و وضعیت ترافیکی از نکات و مزیات های بسیار مهم برای هر پروژه محسوب می شود.

این دسترسی ها می تواند شامل دسترسی به خیابان های اصلی، دسترسی به بزرگراه ها، دسترسی به امکانات تجاری  و تفریحی باشد. بسیاری از برج ها و ساختمان های منطقه 22، از دسترسی های مناسبی برخوردار هستند ولی قطعا هرچه قدر دسترسی های یک برج بیشتر باشد، مزیت بسیار بزرگی محسوب شده و آسایش بیشتری را به ارمغان خواهد آورد.

 

معرفی چند تا از بهترین برج های منطقه 22 و دریاچه چیتگر

1- برج های سفید:

این برج ها که با نام پروژه آبشار نیز شناخته می شوند از برج های استاندارد و بسیار لوکسی  هستند که توسط سازنده ای شخصی، در شمال بزرگراه خرازی، در حال ساخت می باشد.این برج ها که از نظر متراژ و تعداد خواب دارای دو تیپ برج می باشند، در قالب 6 برج بسیار لوکس و پر امکانات تعریف شده اند.از مهم ترین و بارز ترین امکانات این برج می توان به  طراحی یک نیروگاه برق گازسوز کوچک که قابلیت تولید حدود 4.5 مگاوات برق را دارد و از این نظر مجموعه از شبکه محلی بی نیاز بوده و قادر است در صورت لزوم، قسمتی از برق مازاد بر مصرف خود را نیز به شبکه برق محل صادر نماید.

2- برج های پارلمان مجلس

این مجتمع مسکونی بسیار لوکس که در قالب دو تیپ ساختمانی ایرانی و فرانسوی در حال ساخت است، شامل 3 برج دو قلو شده است. موقعیت مکانی این برج ها بلوار طبیعت منطقه 22 می باشد.طبقه و جهت واحدها مشخص بوده و از ابتدای امر خریداران می توانند نسبت به انتخاب واحد مورد نظرشان اقدام نمایند.

3- برج های ایزدیار (فاز3):

این برج ها پس از انجام موفق فاز های 1 و 2 ایزدیار شروع شد و در قالب 3 برج 25 طبقه ساخته شد.برج های فاز 3 ایزدیار نیز از برج های لوکس و پر امکاناتی است که بر اساس موارد یاد شده، برگزیده شده است که از مهم ترین آنان می توان به دسترسی  بسیار مناسب آن اشاره کرد.نقل و انتقال سند های این برج در تعاونی به صورت آزاد انجام می شود.

4- برج عقیق

این برج که صاحب امتیاز آن تعاونی مسکن سازمان ملی زمین و مسکن است، توسط شرکت عقیق سازه گستر ، در شهرک چشمه، در حال ساخت می باشد.این برج لوکس و فول امکانات، قالب یک برج 20 طبقه (3 طبقه منفی+ 1طبقه لابی و 16 طبقه مسکونی) ساخته خواهد شد.

5- برج تریتیوم

این برج 26 طبقه، در قسمت غرب دریاچه چیتگر، توسط شرکت نیکان سازه سدید، در حال ساخت می باشد.این برج نیز بر اساس نکات گفته شده از بهترین برج های منطقه 22 و دریاچه چیتگر است و شامل امکاناتی همچون: استخر- سونا- جکوزی- سالن ورزشی- روف گاردن 360 درجه و امکانات بسیار دیگری، خواهد بود.

6- برج های زیتون 2

این برج زیبا نیز در محدوده محله کوهک در حال ساخت است و از برترین پروژه های مسکونی در حال ساخت به حساب می آید.از مهم ترین نکات این برج، دسترسی های بسیار مناسب آن است که از جمله آن ها می توان به دسترسی سریع به مجتمع تجاری طوبی اشاره کرد.

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (4 رای)