معرفی برج مسکونی هواپیمایی آسمان چیتگر

معرفی برج مسکونی هواپیمایی آسمان چیتگر

معرفی برج مسکونی هواپیمایی آسمان چیتگر


 

 

املاک مسکن صدف 22  :   برج های هواپیمایی آسمان یکی دیگر از پروژه های مناسب جهن سرمایه گذاری منطقه 22 و شهرک گلستان است . برج های هواپیمایی آسمان در شرق دریاچه شهدای خلیج فارس واقع در قطب گردشگری تهران و در محیطی آرام و آب و هوایی عالی قرار گرفته است . این تک برج زیبا دارای 24 طبقه و 120 واحد مسکونی است .

 دسترسی های پروژه ی هواپیمایی آسمان :

دسترسی برج آسمان و موقعیت مکانی این برج باعث شده خواهان و خریداران قابل توجهی داشته باشد که دسترسی های آن شامل : دسترسی به مرکز خرید طوبی،دسترسی به پارک جنگلی و دریاچه چیتگر، دسترسی بهپارک آبی اوپارک و باشگاه های سوار کاری که دسترسی های توریستی و تفریحی این برج میباشند.
دسترسی های عبوری و مروری این برج به بزرگراه آزادگان،دسترسی به آزاد راه تهران شمال،دسترسی به بزرگراه شهید همدانی(حکیم)،تهران کرج و بزرگراه خرازی و دسترسی به مترو چیتگر نیز دارا میباشد که دسترسی های عبوری و مروری را برای ساکنین آسان کرده است.

 

 

برج هواپیمایی آسمان که سازنده و دارنده حق امتیاز آن تعاونی مسکن کارکنان هواپیمایی آسماناست، در دی ماه سال 1389 شروع به ساخت کرد و در سال 1396 تحویل اعضا شد و هم اکنون نقل و انتقال در تعاونی انجام می گیرد.

برج هواپیمایی آسمان که در زمره برج های نوساز قرار دارد، تک برجی است که جمعا داری 24 طبقه و 120 واحد مسکونی است که از این 24 طبقه ، 20 طبقه مسکونی است و ما بقی طبقات متعلق به1 طبقه لابی و 3 طبقه منفی برای پارکینگ می شود.

جهت مشاهده قیمت های به روز و فایل های فروش، بر روی لینک ( برج هواپیمایی آسمان ) کلیک نمایید.

   

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 بدون امتیاز