هزینه جدید آپارتمان نقلی در منطقه 2 تهران

هزینه جدید آپارتمان نقلی در منطقه 2 تهران

هزینه جدید آپارتمان نقلی در منطقه 2 تهران


 

املاک صدف   : برای خرید یک واحد ۵۰ متری در پونک باید ۲ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان هزینه کرد.
در گزارش زیر به بررسی قیمت و مشخصات آپارتمان‌های ۵۰ متری غرب تهران خواهیم‌ پرداخت.

از آنجا که قیمت مسکن در چندین سال اخیر افزایش چشمگیری داشته است، متقاضیان خرید مسکن به دنبال خرید آپارتمان‌های متراژهای پایین‌تر می‌باشند. در این گزارش به بررسی قیمت آپارتمان‌های ۵۰ متری در مناطق غربی شهر تهران مثل صادقیه، سعادت آباد، شهرک غرب، گیشا، پونک و ستارخان خواهیم پرداخت‌.مناطق غربی از بافت مدرن‌تری نیز برخوردار هستند.
پونک از مناطق محبوب غرب تهران برای خرید مسکن است. یک واحد ۲۰ ساله، تک خوابه و ۵۲ متری در این منطقه ۲میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان قیمت دارد. واحدی دیگر که ۱۸ سال از ساخت آن‌ گذشته است و تک خوابه است، ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان قیمت خورده است. این واحد ۵۰ متری است.
در گیشا، برای خرید یک آپارتمان نوساز تک خوابه با متراژ ۵۰ متر لازم است ۳ میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان سرمایه داشته باشید. در همین منطقه سرمایه لازم برای خرید یک واحد ۶ ساله ۵۴ متری و تک خوابه، ۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان است.

سعادت آباد از دیگر مناطق غربی تهران است. یک آپارتمان ۱۵ ساله، ۵۰ متری و ۱ خوابه، ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان ارزش دارد.

در شهرک غرب، واحدی ۱۵ ساله با متراژ ۵۳ متر و ۲ خواب، ۳ میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان قیمت خورده است.

بودجه مورد نیاز برای خرید یک واحد ۵۰ متری و ۱۵ ساله با ۱ خواب در صادقیه، ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان است. همچنین برای خرید واحدی ۳ ساله، ۵۰ متری که ۲ خواب نیز دارد، لازم است مبلغی معادل ۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان پرداخت کرد.

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

 

هزینه جدید آپارتمان نقلی در منطقه 2 تهران

 

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 بدون امتیاز