معرفی برج های مسکونی امین چیتگر

معرفی برج های مسکونی امین چیتگر

معرفی برج های مسکونی امین چیتگر


 

 

  •  اجاره در مجتمع امین چیتگر

  • قیمت آپارتمانهای چیتگر برج امین

  • مجتمع مسکونی امین اصفهان

  • املاک های منطقه ۲۲

  • خرید ملک در منطقه ۲۲ تهران

 

 

 
املاک مسکن صدف 22   :      برج های امین در ضلع غربی دریاچه چیتگر و ضلع شرقی شهرک چیتگر و در بلوار حدادی واقع شده است.
 برج های امین دارای کاربری مسکونی میباشند که زیر نظر شرکت سازه پایدار ساخته شده است اما صاحب امتیاز این پروژه تعاونی مسکن نیروی انتظامی میباشد . این موضوع سبب شده تا این برج ها از امنیت خوبی برخوردار باشند چرا که بافت پرسنل نیروی انتظامی همچنان در آن حفظ شده است. اگرچه که تعدادی از آن ها نیز واحد های خود را به عموم مردم فروخته اند و قسمتی از بافت مجتمع مردم عادی هستند.

 

 

مجتمع امین را می توان به عنوان غربی ترین مجتمع مسکونی ساخته شده نسبت به دریاچه چیتگر دانست.

مجتمع امین دارای 87000 متر مربع زیر بنا می باشد و سازنده آنشرکت سازه پایدار قرناست که در سال 1392، تحویل اعضا گردید.

متراژ واحد های این برج ها از 65 متر الی 150 متر و به صورت 1 خواب الی 3 خواب ساخته شده است. نکته حائز اهمیت این است که این برج ها، به جهت رعایت کامل قوانین ملی ساختمان، توسط شهرداری منطقه 22، به عنوان ساختمان نمونه برگزیده شده اند. بنابراین نیازی به توضیح راجع به مناسب بودن این بر ج ها برای سکونت نیست.

 

امکانات و مزایای برج های مسکونی امین:

این برج ها به دلیل موقعیت مکانیی که دارند، در وحله اول، دارای آب و هوای بسیار خوب و مناسبی هستند. سرمایش و گرمایش مرکزی، آنتن مرکزی، 2 لاین آسانسور و شوتینگ مرکزی زباله، سیستم اعلام و اطفا حریق، ایفون تصویری در تمامی واحد ها و نگهبانی 24 ساعته، از دیگر امکانات این برج ها است. همانطور که گفته شد، در تمامی این برج ها، 1 طبقه به لابی، اختصاص داده شده است؛ بنابراین، لابی و لابی من 24 ساعته از امکانات این برج مسکونی حساب می شود. هم چنین، سالن اجتماعات در تمامی برج ها و سالن ورزش بدن سازی در برخی از برج ها، از مزایای بسیار مهم برج های مجتمع امین است.

  لازم به ذکر است که از نظر نیاز به واحد های تجاری، در پایین برخی از برج ها، واحد های تجاری نیز وجود دارند و در آینده ای نه چندان دور، برجی تجاری – اداری در خود محوطه مجتمع مسکونی امین، ساخته خواهد شد. بی شک، دارا بودن ویو های زیبا و طبیعی، از نکات مثبت برای واحد های مسکونی محسوب می شود؛ لازم است که بدانیم، واحد های شرقی این برج ها داری ویو زیبای دریاچه چیتگر و واحد های شمالی، دارای ویو زیبای کوهستان هستند.  

دسترسی های مجتمع امین چیتگر:

از آنجایی که این مجتمع مسکونی در غربی ترین محدوده دریاچه چیتگر واقع شده است، می توان گفت که یکی از دسترسی های مهم، دسترسی آسان به دریاچه چیتگر است، به طوری که می توان بدون ماشین و پیاده تا آن مجموعه تفریحی رفت.هم چنین دسترسی به بزرگراه هایی همچون بزرگراه همت و بزرگراه حکیم، رفت و آمد را بسیار سهولت بخشیده است. هم جواری با مجتمع تجاری – تفریحی – اداری ایران مال که پنجمین مجتمع بزرگ جهان است و به زودی افتتاح خواهد شد، یکی دیگر از مزایا و دسترسی های این مجتمع مسکونی برای ساکنین خود است.  

مشخصات فنی برج های تعاونی نیروی انتظامی امین:

این برج ها از اسکلت بتنی ساخته شده اند و نمای آن ها، ترکیبی از سنگ و مینرال است. تمام پنجره ها به صورت دوجداره و دور آلیمینیومی هستند.

هم چنین مهم است که بدانید در تمامی واحد ها از سرامیک طرح سنگ ایتالیایی در سایز 60 در 60 استفاده شده است که نکته بسیار مثبتی محسوب می شود.  

جهت مشاهده قیمت های به روز و فایل های فروش، ر روی لینک ( برج های امین )کلیک نمایید.

     

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (12 رای)