قیمت های نجومی آپارتمان های نقلی در تهران

قیمت های نجومی آپارتمان های نقلی در تهران

قیمت های نجومی آپارتمان های نقلی در تهران


 

املاک صدف  :   در گزارش زیر به بررسی نرخ و مشخصات آپارتمان‌های مرکز تهران خواهیم‌ پرداخت.
از آنجایی که مناطق مرکز تهران، مناطقی پر‌طرفدار برای متقاضیان خرید مسکن است و دسترسی آسان به بیشتر خدمات رفاهی و حمل نقل عمومی را در بر دارد، می‌تواند انتخاب خوبی برای خرید خانه باشد. به همین دلیل این گزارش را به بررسی نرخ واحدهای آپارتمانی در مناطق مرکزی تهران اختصاص داده‌ایم.

خانه‌ای ۶۵ متری در بلوار کشاورز که ۲ خوابه باشد و ۱۰ سال از ساخت آن گذشته باشد، ۲ میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان ارزش دارد.
اگر قصد خرید خانه‌ای ۹۳ متری در میدان ولیعصر را دارید درحالی که این واحد ۱۳ سال سن داشته باشد و ۲ خوابه باشد، به سرمایه‌ای معادل ۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان احتیاج دارید.
در روزهای گذشته واحدی ۹۲ متری در سهروردی که نوساز و ۲ خوابه باشد، با مبلغی معادل ۵ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان معامله شده است.

واحدی ۱۴۴ متری در امیرآباد که ۳ خوابه باشد و ۱۰ سال از ساخت آن گذشته باشد، ۸ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

بودجه لازم برای خرید واحدی ۸۰ متری در فاطمی که ۲۰ سال عمر داشته باشد و ۲ خوابه باشد، ۴ میلیارد تومان است.

برای خرید یک واحد در یوسف‌آباد با متراژ ۱۰۲ متر همراه با ۲ اتاق خواب و سنی معادل ۲۵ سال، به سرمایه‌ای معادل ۵ میلیارد تومان احتیاج دارید.

ارزش واحدی در جهاد با متراژ ۶۵ متر و ۲ اتاق خواب درحالی که ۲۱ سال از ساخت آن گذشته باشد، ۲ میلیارد و ۹۲۵ میلیون تومان است.

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق نرخ مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. نرخ مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

قیمت آپارتمان نقلی

 

 

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (1 رای)