قیمت خرید خانه های نقلی در تهران چند ؟

قیمت خرید خانه های نقلی در تهران چند ؟

قیمت خرید خانه های نقلی در تهران چند ؟


 

املاک صدف :   در گزارش زیر به بررسی قیمت و مشخصات آپارتمان‌های نقلی تهران خواهیم‌ پرداخت.

 به علت اینکه در سال‌های اخیر قیمت مسکن نوسانات زیادی را تجربه کرده است و قیمت واحد های آپارتمانی به صورت نجومی افزایش یافته است، عده‌ای از افراد به دنبال خرید خانه‌های کوچک و نقلی هستند. ما در این گزارش به بررسی قیمت و اطلاعات خانه های نقلی در تهران پرداخته‌ایم.

برای مثال در پیروزی که به عنوان یکی از مناطق محبوب تهران معرفی می‌شود و دسترسی خوبی به امکانات رفاهی و مراکز خرید دارد، خانه ای ۵۱ متری که ۱۵ سال از ساخت آن می‌گذرد و ۱ خواب دارد، ۱ میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان ارزش دارد.
در پونک خانه‌ای ۶۶ متری که ۳ سال از ساخت آن می‌گذرد و ۱ خواب دارد، ۳ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان قیمت خورده است. همچنین خانه‌ای ۶۴ متری در همین منطقه که ۱۵ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ خواب داشته باشد، ۳ میلیارد تومان قیمت دارد.
برای خرید خانه ای ۵۹ متری در جیحون که ۲ خواب داشته باشد و ۱۵ سال از ساخت آن گذشته باشد سرمایه ای معادل ۱ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان نیاز است.

بودجه لازم برای خرید واحد آپارتمانی ۶۸ متری در سعادت‌آباد که ۱۶ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ خواب داشته باشد ۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان است.

ارزش واحدی نوساز در مجیدیه که متراژ آن ۷۰ متر باشد و ۱ خواب داشته باشد، ۲ میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان است.

همچنین واحدی ۶۸ متری در امیر‌آباد که ۱۴ سال عمر داشته باشد و ۲ خوابه باشد، ۳ میلیارد تومان قیمت دارد.

برای خرید واحدی ۶۵ متری در سلسبیل که ۱۵ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۱ خواب داشته باشد، مبلغی معادل ۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان لازم است.

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

قیمت خرید خانه های نقلی در تهران چند ؟

 

 

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (1 رای)