قیمت آپارتمان های 60 متری در مرکز تهران چند ؟

قیمت آپارتمان های 60 متری در مرکز تهران چند ؟

 قیمت آپارتمان های 60 متری در مرکز تهران چند ؟


 


املاک صدف  :    در گزارش زیر به بررسی قیمت و مشخصات آپارتمان‌های ۸۰ متری غرب تهران خواهیم‌ پرداخت.
انتخاب یک محله مناسب برای زندگی دغدغه همیشگی ما بوده است. خصوصا در سال‌های اخیر با تبدیل شدن زمین و مسکن به یک کالای سرمایه‌ای، این دغدغه مهم‌تر هم شده است و بسیاری از افراد سعی دارند پول خود را برای خرید خانه در جایی صرف کنند که بیشترین سود را برایشان داشته باشد.

خانه‌ای ۸۵ متری که ۸ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ خواب نیز داشته باشد، در سعادت‌آباد که یکی از محله‌های منطقه دو تهران است و جزو یکی از مناطق گران قیمت غرب تهران هم محسوب می‌شود، قیمتی بالغ‌بر ۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان دارد.
خانه‌ای ۷۸ متری در شهرک‌غرب که ۱۳ سال سن داشته باشد و ۲ خوابه باشد، ۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان ارزش دارد.
واحد آپارتمانی ۹ ساله در طرشت با متراژ ۸۵ متر و ۲ اتاق خواب، در روزهای اخیر ۳ میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان معامله شده است.

برای خرید آپارتمانی در پونک که  ۷۶ متر باشد و ۵ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ اتاق خواب داشته باشد، به سرمایه‌ای معادل ۴ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان احتیاج دارید.

بودجه لازم برای خرید واحدی ۷۸ متری در صادقیه که ۷ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ خواب نیز داشته باشد، ۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان است.

اگر سرمایه‌ شما معادل ۳ میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان است، می‌توانید خانه‌ای ۸۵ متری در ستارخان که ۲۶ سال سن داشته باشد و ۲ خوابه نیز باشد را خریداری کنید.

ارزش واحدی ۸۲ متری در گیشا(کوی‌نصر) که ۷ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ خواب داشته باشد، ۵ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان است.

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

 قیمت آپارتمان های 60 متری در مرکز تهران چند ؟

 

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 بدون امتیاز