سال 1401 چقدر مسکن ساخته می شود ؟

سال 1401 چقدر مسکن ساخته می شود ؟

سال 1401 چقدر مسکن ساخته می شود ؟شهردار تهران گفت: میزان ساخت و ساز امسال نسبت به سال ۹۱ به یک‌هفتم رسیده است؛ با تشکیل قرارگاه جهادی مسکن در نظر داریم تا در سال آینده ۱۸۰ هزار واحد بسازیم یعنی ۶برابر ساخت و ساز امسال تهران!

به گزارش املاک صدف ، شهردار تهران امروز با حضور در برنامه زنده شبکه ۳ سیما اظهار کرد: ۲۶۳ میدان میوه و تره بار در سطح شهر وجود دارد که تا پایان امسال ۳۱ میدان جدید اضافه کردیم؛ در سال آینده ۱۰۰ میدان جدید و در سال ۱۴۰۲، ۱۰۰ میدان دیگر تاسیس خواهد شد.

قیمت محصولات در میادین میوه و تره‌بار شهرداری ۱۵ تا ۴۰ درصد پایین‌تر است

وی ادامه داد: شهرداری در سال آینده تامین ۱۰ کالای اساسی را با خرید مستقیم از مردم و حذف واسطه‌ها انجام خواهد داد؛ با خرید مستقیم، بیشترین کمک به کشاورز و مصرف‌کننده خواهد شد؛ هم‌اکنون قیمت محصولات کشاورزی در بازار میادین میوه و تره بار ۴۰ درصد پایین‌تر و محصولات پروتئینی ۱۵ تا ۲۰ درصد ارزان‌تر است.

زاکانی تصریح کرد: هم‌اکنون روزانه ۲۰۰ تن مرغ و ۳۰ تن گوشت توزیع می‌شود.

شهردار تهران درباره پروژه‌های ساخت مسکن در تهران توسط شهرداری گفت: سال آینده ساخت‌وساز در تهران ۶ برابر می‌شود!

وی ادامه داد: میزان ساخت و ساز امسال نسبت به سال ۹۱ به یک هفتم رسیده است؛ با تشکیل قرارگاه جهادی مسکن در نظر داریم تا در سال آینده ۱۸۰ هزار واحد بسازیم یعنی ۶برابر ساخت و ساز امسال تهران!

زاکانی یادآور شد: در طرح جهش مسکن که مجلس تصویب کرده است برای شهرداری سهمی درنظر گرفته نشده اما ما نمی‌توانیم نسبت به معضل مسکن مردم بی‌تفاوت باشیم‌.

وی خاطرنشان کرد: با تفاهمی که با وزارت مسکن و شهرسازی کردیم، در داخل شهر بافت فرسوده را لکه‌گذاری کردیم تا مسکن مناسب برای مردم ساخته شود.

 بزرگراه صیاد شیرازی به آزادگان می‌رسد

شهردار تهران گفت: ادامه بزرگراه شهید صیاد شیرازی به طول ۹ کیلومتر به‌صورت تونل ۲ طبقه به بزرگراه آزادگان می‌رسد؛ پیمانکاران در ۲ گروه مشغول کار هستند و در بودجه امسال جزئیات آن آمده است.

 

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (1 رای)