رسمی / اقساط تسهیلات کاهش مسکن ملی کاهش خواهد یافت

رسمی / اقساط تسهیلات کاهش مسکن ملی کاهش خواهد یافت

رسمی / اقساط تسهیلات کاهش مسکن ملی کاهش خواهد یافت


 


املاک صدف  :  ایری، سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به ارقام مطرح شده در تسهیلات «جهش تولید مسکن»، گفت: این اقساط براساس توان مردم کاهش خواهد یافت.
عبدالجلال ایری اظهار کرد: ارقامی که در نشریات و اخبار به عنوان میزان اقساط طرح جهش تولید مسکن یاد می شود، قطعا واقعیت ندارد و میزان آن پس از بررسی کارشناسی و ملاحظات مختلف مشخص می شود.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: اقساط تسهیلات «جهش تولید مسکن» بر اساس دهک بندی متقاضیان تعیین می شود، به عنوان مثال متقاضیان دهک یک تا سه از وام پنج درصد بهره مند می شوند و سایر متقاضیان از وام ۱۲ درصد استفاده می کنند.
وی ادامه داد: زمان بازپرداخت تسهیلات هم بر اساس شرایط متقاضیان تعیین و ابلاغ می شود تا امکان بازپرداخت برای متقاضیان فراهم شود.
ایری افزود: باید از همه پارامترها استفاده کنیم که شاهد استقبال مردم از «جهش تولید مسکن» باشیم و تسهیل سازی مهم ترین عامل موفقیت این طرح است.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به شرایط تورم حاکم بر بازار و وضعیت معیشتی مردم گفت: برای موفقیت در قانون جهش تولید مسکن نیازمند هم‌افزایی بیشتر بین مجلس و دولت هستیم تا بیشترین منافع نصیب مردم شود.

 

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 بدون امتیاز