معرفی پروژه صدف دریاچه

معرفی پروژه صدف دریاچه
  • منتشر شده در : 02 اسفند , 1397
  • نویسنده :
  • تعداد بازدید : 385
  • 0

برج های صدف شامل ۲ برج مسکونی می شوند که توسط  تعاونی مسکن شرکت واحد  اتوبوس رارنی در حال ساخت هستند و از آنجایی که انتخاب واحد تمام به طور کامل انجام شده است، به زودی تحویل داده خواهد شد.

برج های صدف به صورت دو قلو ساخته شده اند و یکی از مزایای مهم این پروژه دارا بودن سهام تجاری برای تمامی واحد ها و اعضا است. به طوری که بعد ازا خرید و انتقال سند در خود تعاونی مسکن شرکت واحد، یک سهام تجاری از پروژه تجاری صدف که در اینده ساخته خواهد شد نیز، به خریداران تعلق می گردد.

این برج ها در قالب برج های دوقلوی ۲۰ طبقه ساخته شده اند که دارای لابی و لابی من ۲۴ ساعته و پارکینگ نیز می باشند. در هر طبقه مسکونی از این برج، ۸ واحد مسکونی  با تیپ های مشابه و متراژ های ۹۰ الی ۱۲۰ منر،  تعریف شده است که، بیشتر واحد هها دارای بالکن نیز هستند.

لازم به ذکر است که این برج زیبا به علت موقعیت مکانی خود که در ضلع شمال غربی دریاچه چیتگر است، دارای ویو دریاچه برای واحد های جنوبی و دارای ویو کوه های البرز برای واحد های شمالی می باشد.

از مزیت های بسیار خوب این پروژه، دسترسی هایی است که این پروژه دارا می باشد. این پروژه در نزدیکی مجموعه تفریحی دریاچه  چیتگر واقع شده است و می توان گفت که یکی از مهم ترین دسترسی هایش به حساب می آید. هم چنین دسترسی به بزرگراه های تهران – کرج، حکیم و همت نیز، عبور و مرور به این برج های مسکونی را سهولت می بخشد.

بی شک، نیاز به واحد های تجاری از نیاز های ضروری هر برج مسکونی است و لازم به ذکر است که علاوه بر پروژه تجاریی صدف که به زودی ساخته خواهد شد، این برج دارای دسترسی بسیار سریع و آسان به مجتمع تجاری ایران مال که از بزرگترین مجتمع های تجاری جهان است نیز، برخوردار می باشد.

برج های صدف دارای همسایه های مسکونی نیز هستند بدین صورت که از سمت شرق با شهرک چیتگر (امام رضا ع) و از روبه رو با مجتمع مسکونی امین همسایه می شوند.

برج های صدف دارای مشاعات و فضای سبز زیبا نیز هستند که ساخت آنها به زودی به اتمام خواهد رسید.

سازه این برج های دو قلو از اسکلت فلزی است و نمای آن را سیمان سفید شسته تشکیل می دهد.

جهت مشاهده فایل های فروش و قیمت های به روز، بر روی لینک ( پروژه صدف ) کلیک نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *