میزان قیمت مسکن در اطراف تهران

نرخ مسکن در اطراف تهران چقدر است؟

نرخ مسکن در اطراف تهران چقدر است؟

در مطلب زیر لیست جدیدترین قیمت مسکن در اطراف تهران را مشاهده میکنید

در حالیکه  بازار معاملات مسکن پایتخت هنوز  حالت رکودی را تجربه میکند و خرید و فروش آپارتمان‌ها با روندی آهسته و بعضا دشوار صورت می‌گیرد،  شرایط آسان‌تری را برای صاحبخانه شدن پیش روی متقاضیان مسکن در معاملات مسکن شهرها و نواحی اطراف تهران (حومه پایتخت) فراهم شده است.

هر چند هم‌اکنون قیمت مسکن در شهر تهران به کف رسیده و کارشناسان معتقدند هم‌اکنون بهترین زمان برای خرید آپارتمان از سوی متقاضیان مصرفی است اما بسیاری از زوج‌های جوان یا کسانی که برای اولین بار قصد خرید مسکن دارند هنوز هم برای تامین تمام پولی که باید بابت خرید یک واحد معمولی بپردازند با مشکل مواجهند.

این در حالی است که بخشی از این متقاضیان که حتی با دریافت وام هم قادر به خرید آپارتمان در پایتخت نیستند، ترجیح می‌دهند این روزها با مراجعه به بازار مسکن حومه تهران، آپارتمان بزرگ‌تری در مقایسه با آنچه قصد خریدش را در داخل شهر تهران داشتند، خریداری کنند.

این در حالی است که رکود حاکم بر بازار مسکن شهر تهران بر معاملات خرید و فروش آپارتمان‌های مسکونی در حومه پایتخت هم بی‌اثر نبوده و هم‌اکنون متقاضیان خرید مسکن در این مناطق می‌توانند با شرایط آسان‌تری نسبت به قبل، واحد مناسبی را با توجه به قدرت خریدشان، خریداری کنند.

برای مثال سازنده‌ای در فردیس کرج واحدهای نوساز ۹۰ و ۱۲۰ متر مربعی خود را مترمربعی یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری کرده است.

مالک دیگری در منطقه گرمدره واقع در اتوبان همت غرب، واحد نوساز ۱۰۰ مترمربعی خود را با سند آماده، متر مربعی یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان به بازار فروش عرضه کرده است.  به گزارش دنیای اقتصاد، همچنین آپارتمان ۹۵ مترمربعی نوساز با تمام امکانات یک واحد آپارتمان معمولی، مترمربعی یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.مالک در مشخصات این واحد ذکر کرده که آپارتمان مورد نظر از ۲۰ میلیون تومان وام مسکن برخوردار است.

آپارتمان دیگری در هشتگرد در پروژه مسکن مهر فرهنگیان، با متراژ ۷۷ مترمربع و با مشخصات نوساز، دو خوابه، با شرایط مترمربعی ۹۰۰ هزار تومان به اضافه وام ۲۵ میلیون تومانی مسکن مهر (کارمزد ۴ درصد) به بازار فروش مسکن معرفی شده است.

مسکن در اطراف تهران

مسکن در اطراف تهران

املاک تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *