نام نویسی مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن در پنج استان آغاز شد

نام نویسی مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن در پنج استان آغاز شد

مرحله دوم ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن از ساعت ۱۰ صبح روز شنبه ۲۴ اسفند ماه در پنج استان دارای ظرفیت آغاز شد.


در مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن ثبت نام گروه چهارم متقاضیان در استان های آذربایجان شرقی، سمنان، تهران، قم و  سیستان و بلوچستان از روز شنبه ۲۴ اسفند ماه از ساعت ۱۰ صبح آغاز شد.و متقاضیان می‌توانند تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۲۵ /۱۳۹۸/۱۲ برای ثبت ‌نام در این طرح اقدام کنند.

برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا متقاضیان می توانند برای ثبت نام در طرح اقدام ملی مسکن، به وسیله یکی از روش‌های زیر ثبت نام خود را انجام دهند:

‌۱- سامانه طرح اقدام ملی مسکن به آدرس: Tem.mrud.ir 

۲ - سامانه پیامکی به سرشماره ۳۰۰۰۷۳۶۴۰
آن دسته از متقاضیان استان‌های فوق الذکر که به هر علت امکان استفاده از رایانه شخصی در منزل را ندارند می ‌توانند از ساعت ۱۰ صبح روز شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ از طریق تلفن همراه شخصی خود و با ارسال پیامک کد ملی سرپرست خانوار (بدون هیچ حرف یا کلمه اضافه) به شماره پیامکی فوق، نسبت به ثبت نام اولیه در طرح، اقدام نمایند. به پیامک هائی که به جز کد ملی سرپرست خانوار، حاوی حرف یا کلمه دیگری باشند، ترتیب اثر داده نخواهند شد. بدیهی است ثبت نام نهائی از متقاضیان که از طریق پیامک ثبت نام نموده اند، پس از رفع بیماری کرونا و با اطلاع رسانی قبلی، ازطریق سامانه ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن به آدرس (tem.mrud.ir) صورت خواهد پذیرفت.
متقاضیان ثبت نام در مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن می‌توانند در ظرف زمانی فوق با مراجعه به سامانه یا ارسال پیامک بدون محدودیت در ظرفیت، ثبت نام نمایند.
‌افرادی که در مرحله اول، ثبت نام نموده و به عنوان متقاضی اولیه پیامک احراز شرایط را دریافت کرده اند چنانچه در بازه زمانی اعلام شده، انصراف خود را در سامانه ثبت کرده باشند، می‌توانند در این مرحله ثبت نام نمایند.

و کسانی که در مرحله اول ثبت نام اعتراض نموده اند،چنانچه حائز شرایط تشخیص داده شوند،نیازی به ثبت نام مجدد نداشته و در فرایند قبلی ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن قرار می‌گیرند.

در صورت تأمین زمین، برای شهرهائی که در مرحله اول و دوم ثبت نام قرار نداشته اند، در مراحل بعدی ثبت نام صورت خواهد پذیرفت.

ثبت نام در استان تهران شهر جدید پرند، و شهرستان‌های رباط کریم، اسلامشهر، شهریار، بهارستان، قدس، ملارد و ری.  شهر جدید هشتگرد (در استان البرز) پاکدشت، ورامین، پیشوا، قرچک و ری می باشد.

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 بدون امتیاز