مظنه واحدهای ریزمتراژ

مظنه واحدهای ریزمتراژ

مظنه واحدهای ریزمتراژ


 

 

مظنه واحدهای ریزمتراژ


بازه قیمتی واحدهای مسکونی ریزمتراژ در مناطق بورس این واحدهای مسکونی هم‌‌‌اکنون به طور متوسط کمتر از یک میلیارد و۵۰۰ میلیون تومان است.

به گزارش املاک صدف  : بررسی‌‌‌ها درباره تازه‌‌‌ترین وضعیت بازار معاملات مسکن شهر تهران در مناطق مختلف نشان می‌‌‌دهد هم‌‌‌اکنون در مناطق بورس عرضه واحدهای مسکونی ریزمتراژ با مساحت کمتر از ۶۰ مترمربع، بخش عمده‌‌‌ای از فایل‌‌‌ها با قیمت کمتر از یک‌میلیارد و ۵۰۰میلیون تومان فایل شده‌‌‌اند.
این در حالی است که حتی فایل‌‌‌های ریزمتراژ با قیمت کل کمتر از یک میلیارد نیز در این مناطق وجود دارد که البته این فایل‌‌‌ها واحدهای فاقد امکانات(پارکینگ، انباری، آسانسور)  و با عمربنای بالا هستند.

هم‌‌‌اکنون این گروه از فایل‌‌‌ها بیشتر در محلات مصرفی واقع در مناطق ۸، ۹ و ۱۰ شهر تهران تمرکز دارند اما در سایر محلات و مناطق نیز می‌‌‌توان فایل‌‌‌های ریزمتراژ را شناسایی و خرید کرد. با این حال کانون عرضه این آپارتمان‌‌‌ها که در آن موارد متعددی از فایل‌‌‌های ریزمتراژ با مساحت کمتر از ۶۰ مترمربع و با قیمت کل کمتر از یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان و بعضا قیمتی کمتر از یک میلیارد تومان قابل جست و جو و بازدید است، همین سه منطقه‌‌‌ای است که به آن اشاره شد.

منطقه ۸ شهر تهران در شرق تهران و مناطق ۹ و ۱۰ در جنوب غرب تهران واقع شده‌‌‌اند.

از سال‌‌‌های گذشته تاکنون این سه منطقه کانون عرضه آپارتمان‌‌‌های ریزمتراژ بوده‌‌‌اند  و هم‌‌‌اکنون نیز متقاضیان در این مناطق امکان بازدید و یافتن فایل‌‌‌های مربوط به فروش آپارتمان با سطح مناسب قیمت را دارند. در جدول زیر برخی از فایل‌‌‌هایی که روز گذشته به بازار معاملات مسکن شهر تهران عرضه شد آمده است. این واحدهای مسکونی مساحتی کمتر از ۶۰ مترمربع دارند  و بخش زیادی از آنها در منطقه ۸ پایتخت قرار دارند. البته در سایر مناطق نیز فایل‌‌‌های ریزمتراژ به بازار ملک عرضه شده است که اغلب قیمتی بالاتر از فایل‌‌‌های عرضه شده به بازار مسکن مناطق ۸ تا ۱۰ شهر تهران دارند.

 

مظنه واحدهای ریزمتراژ

 

 

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (1 رای)