مظنه قیمت آپارتمان های 100 متری جنوب تهران

مظنه قیمت آپارتمان های 100 متری جنوب تهران

مظنه قیمت آپارتمان های 100 متری جنوب تهران


 

املاک صدف :   در گزارش زیر به بررسی قیمت و مشخصات آپارتمان‌های ۱۰۰ متری در مناطق جنوب تهران خواهیم‌ پرداخت.

مناطق ۹ تا ۲۰ به عنوان مناطق جنوبی شهر تهران، مقصد خرید و اجاره مسکن بخش قابل‌توجهی از متقاضیان مسکن پایتخت است. از جمله این مناطق می‌توان به مولوی، شوش، یافت آباد، نازی آباد، جوادیه و منیریه اشاره کرد‌. مولوی از محله‌هایی است که قیمت مسکن در آن نسبت به بسیاری از محله‌های تهران ارزان‌تر است.این محله وضعیت مناسب از نظر دسترسی به وسایل نقلیه عمومی و... دارد و در نزدیکی بازار بزرگ تهران قرار گرفته‌است.

قیمت یک واحد آپارتمان ۹۵ متری در مولوی که ۲ خواب دارد و نوساز است، ۱ میلیارد و ۹۰۰ هزار تومان محاسبه شده است.
جوادیه از دیگر‌ مناطق جنوب تهران است. یک واحد ۹۴ متری نوساز ۲ خوابه در این منطقه، ۱ میلیارد و ۸۸۰ میلیون تومان قیمت خورده است.
بودجه مورد نیاز برای خرید یک واحد آپارتمان ۹۰ متری نوساز ۲ خوابه در شوش، ۱ میلیارد و ۵۸۰ میلیون تومان است. واحدی ۹۵ متری در همین منطقه که ۵ ساله است و ۲ خواب نیز دارد، ۱ میلیارد و ۵۰۰ هزار تومان قیمت دارد.

در نازی آباد خرید یک واحد ۱۰۰ متری ۲ ساله، به بودجه‌ای معادل ۲ میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان نیاز دارد.این واحد ۲ خواب دارد.

منیریه نیز از دیگر مناطق جنوب تهران به شمار می‌آید.برای خرید یک واحد آپارتمان ۱۰۴ متری و ۱۰ساله که ۲ خواب دارد، ۳ میلیارد و ۵۰ میلیون تومان سرمایه لازم است.

در یافت آباد نیز یک واحد آپارتمان با متراژ ۱۱۰ متر، ۱ ساله و ۲ خوابه، ۱ میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان ارزش دارد.

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

 

مظنه قیمت آپارتمان های 100 متری جنوب تهران

 

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (1 رای)