معرفی مجتمع مسکونی - تجاری خیام میدان ساحل

معرفی مجتمع مسکونی - تجاری خیام میدان ساحل

مجتمع خیام مجتمعی مسکونی - تجاری واقع در ضلع شمال غرب میدان ساحل که یکی از قدیمی ترین مجتمع هایی است که در محدوده میدان ساحل و دریاچه خلیج فارس ساخته شده است.

مجتمع خیام، مجتمعی شخصی ساز در منطقه 22است که سازنده آن، ( شرکت خیام) و یکی از سازندگان به نام منطقه ،  جناب آقای لالوی است که11 سال پیش، تحویل اعضا گردید.

این مجتمع شامل 4 برج مسکونی است که در قالب برج هایی با تعداد طبقات (بلوک A: 18 طبقه/ بلوک B: 9 طبقه / بلوک D: 15 طبقه/ بلوک E: 9 طبقه ) ساخته شده اند و درهر طبقه، تعداد واحدها، بسته به متراژ ها، بین 6 واحد الی 8 واحد، متغیر است.

واحد های این برج ها، دارای متراژ های متفاوتی است که در بلوک های مختلف، بین 94 متر تا 210  متر متغیر است و به صورت های 2 خواب، 3 خواب و 4 خواب ساخته شده اند.

لازم به ذکر است که نقل و انتقال این واحد ها، در دفتر خود سازنده انجام می شود.

 

دسترسی های مجتمع شخصی ساز خیام:

همانطور که گفته شد، این مجتمع، یکی از مجتمع هایی است که در اطرافمیدان ساحل و دریاچه چیتگر ساخته شده است و می توان گفت که یکی از دسترسی های مهم و مفید آن برای ساکنین، دسترسی به محدوده تفریحی دریاچه و میدان ساحل و امکانات آن است.

مجتمع خیام

دسترسی آسان و سریع به بزرگراه های همت (خرازی)، حکیم و آزادگان نیز، عبور و مرور را سهولت بخشیده است.

روبه روی این برج ها، برج های مسکونی و تجاری پارسیا و در قسمت شرقی آن، برج ساحل قرار دارد.

 

امکانات و مزایای برج های خیام میدان ساحل:

یک از امکانات مهم این برج ها، دارا بودن پاساژ تجاری با همین نام، در مجاورت بلوک ها است که ساکنین را از نظر نیازهای تجاری، تامین کرده است. به طوری که می توان به آسانی به تمامی امکانات مورد نیاز، دسترسی پیدا کرد.

برج های 11 ساله خیام، دارای 3 طبقه پارکینگ و 1 طبقه لابی، به همراه لابی من 24 ساعته هستند.

آنتن و ماهواره مرکزی، درب ریموت دار ودوربین مدار بسته نیز، از دیگر امکاناتی است که برای رفاه ساکنین ایجاد شده است. هم چنین، لازم به ذکر است که تمام واحدها، علاوه بر انباری ای که دارند، دارای یک انباری داخلی، درون واحد نیز می باشند .

تمام بلوک ها، دارای 2 تا 3 لاین آسانسور هستند و برخی از واحدهای جنوبی، ویو زیبای دریاچه را می بینند.

این برج ها  داری محوطه نیز هستند که به آن ها امکان اجاره پارکینگ های مهمان به صورت ریموت دار و محافظت شده را، می دهد.

 

مشخصات فنی برج های مسکونی خیام:

سازه این برج ها از اسکلت بتنی  است و نمای آن ها از سیمان شسته است. سرمایش و گرمایش این برج ها، به صورت چیلر مرکزی، تعبیه شده است.

جهت مشاهده قیمت های به روز و فایل های فروش، بر روی لینک( مجتمع مسکونی خیام ) کلیک نمایید.

 

 

 

 

 

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 بدون امتیاز