معرفی برج های ارگ چیتگر منطقه۲۲

معرفی برج های ارگ چیتگر منطقه۲۲
  • منتشر شده در : 25 اردیبهشت , 1398
  • نویسنده :
  • تعداد بازدید : 387
  • 0

مجتمع مسکونی ارگ چیتگر  یکی دیگر از برج های فول امکاناتی است که در منطقه ۲۲ ساخته شده است.

مجتمع مسکونی ارگ چیتگر شامل دو  برج بسیار زیبا می شود که سازنده و صاحب امتیاز آن، تعاونی مسکن کارکنان صدا و سیما است. این برج ها به صورت حرمی  شکل ساخته شده اند و جزء برج های زیبا و برج های لوکس منطقه ۲۲ به حساب می آیند.

مزایا و امکانات برج های ارگ چیتگر

همانزور که گفته شد، این مجتمع مسکونی شامل دو برج می شود که به صورت حرمی و در جوار یکدیگر ساخته می شوند و می توان ظاهر زیبای ان را که سیمان سفید تشکیل شده است را، یکی از مزایا این برج دانست.

برج های ارگ چیتگر هر کدام شامل ۲ لاین آسانسور، ۱ طبقه لابی به همراه لابی من ۲۴ ساعتع و بسیاری از امکانات رفاهی هستند که  رفاه و آسایش ساکنین را تامین کرده است.

از دیگر مزایا و امکانات این برج ها، موقعیت مکانی آنها است که علاوه بر دسترسی های بی شماری که به همراه خود دارد، ویو بسیار زیبای جنگل چیتگر را در اختیار ساکنین قرار می دهد.

هم چنین،  تمام واحد ها دارای  بالکن می باشند.

خصوصیات مجتمع مسکونی تعاونی کارکنان صدا و سیما

 

این برج ها در ۱۷ طبقه ساخته شده اند که شامل ۳ طبقه منفی برای پارکینگ، ۱ طبقه برای لابی و ۱۳ طبقه مثبت برای واحد های مسکونی  می شود.

تعداد واحد ها در طبقات برج ها، به علت هرمی بودن  برج و البته به خاطر تغییر متراژ متفاوت است؛ بدین صورت  که از طبقه اول تا ططبقه هشتم، به صورت قرینه وار، در هر طبقه ۱۰ واحد مسکونی و ازطبقه نهم تا طبقه دوازدهم، ۶ واحد، به صورت قرینه، وجود دارد.

در مورد متراژ واحد ها نیز، از ۶۰ متر، ۶۶ متر، ۷۲  متر، ۸۳ متر، ۹۶ متر و  ۱۱۲ متر متغیر است که به صورت دو خواب و سه خواب ساخته شده اند.

یکی دیگر از مزایایی که می توان  در مورد این مجتمع مسکونی به آن اشاره کرد، وضعیت سند آن است که کاملا به صورت آماده است و نقل و انتقال مستتقیما با خود مالک انجام می شود وو نیازی به مراجعه به دفتر تعاونی نیست. این موضوع در حالی است مه بسیاری از برج های قدیمی تر منطقه ۲۲، هنوز دارای سند نیستند و نقل و انتقال می بایست در دفتر تعاونی انجام پذیرد.

 

جهت مشاهده فایل های فروش و قیمت  های به روز، بر روی لینک مجتمع مسکونی ارگ چیتگر، کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *