معرفی مجتمع تجاری طوبی چیتگر

معرفی مجتمع تجاری طوبی چیتگر

مجتمع تجاری طوبی از مجتمع هایی است که بر اساس اصول مدرنیته در منطقه  22، واقع شده است.

مجتمع تجاری طوبی یک از مجتمع های تجاری – اداری شخصی ساز منطقه 22 است که در  تاریخ 12 ام شهریور ماه سال 1394 افتتاح شده است. این مجتمع با مساحت 9000 متر مربع و زیر بنای 105000 متر مربع در قالب 21 طبقه ساخته شده است و 100 ها واحد تجاری، اداری و تفریحی را در خود جای داده است.

مجتمع تجاری طوبی

 

این مجتمع تجاری دربلوار کوهک این منطقه واقع شده است که می توان از این محله، از آن جهت که دارای دسترسی های مناسب و آب و هوای عالی است، به عنوان یکی از بهترین محله  های منطقه 22 یاد کرد.  مجتمع تجاری – اداری  طوبی بر اساس تمامی اصول مدرنیته ساخته شده است و هدف از ساخت این مجتمع استفاده از فضاهای خالی شهری بوده است تا با توقف کوتاه بتواند بسیاری از امکانات تجاری و تفریحی را در اختیار  هم شهریان قرار دهد.

مجتمع تجاری طوبی

همانطور که گفته شده، این مجتمع تجاری درمحله کوهک واقع شده است، محله ای که دارای برج ها و مجتمع های مسکونی بسیاری است و هزاران واحد مسکونی را در خود جای داده است، بنابراین این مجتمع تجاری یکی از بهترین گزینه برای تامین نیاز های تجاری ساکنین این منطقه است.

 

علاوه بر 700 واحد تجاری که از طبقه همکف تا طبقه پنجم این مجتمع را تشکیل داده اند، تعدا 100 واحد اداری نیز در این مجتمع وجود دارد که در طبقات 5 تا 15 قرار گرفته اند تا با قرارگیری در محیطی آرام ، بهترین شرایط را برای استفاده اداری، فراهم آورند.

مجتمع تجاری طوبی

مجتمع تجاری – اداری- تفریحی طوبی ، دارای معماری و ظاهر بسیار زیبایی است که علاوه بر زیبای سازی محیط شهری، یکی از عوامل جذب مشتریان به این مجتمع شده است.

 

مجتمع تجاری طوبی

از امکاناتی  که در این مجتمه تجاری – اداری – تفریحی تغبیه شده است، می توان به:

  • 18 پله برقی

  • 2 لاین آسانسور پانوراما

  • 4 لاین  آسانسور در قسمت تجاری با ظرفیت 13 نفر

  • 4 لاین آسانسور در قسمت تجاری و اداری با ظرفیت 13 نفر

  • 4 لاین آسانسور در قسمت تالار های پذیرایی با ظرفیت 20 نفر

  • سیستم اعلام و اطفا حریق

  • سیستم برق اضطراری

  • تهویه مطبوع

  • سیستم سرمایش و گرمایش چیلر مرکزی

اشاره کرد که برای آسایش هر چه بیشتر مراجعه کنندگان و صاحبان واحد ها اعمال شده است.

 

مجتمع تجاری طوبی

همانطور که اشاره شد، در این مجتمع، تالار های پذیرایی نیز وجود دارد که در طبقات 5 و 6 واقع شده اند و می توان آن ها را از زیبا ترین و لوکس ترین تالارهای پذیرایی منطقه دانست.  هم چنین، سالن های بدنسازی، اییروبیک، استخر، سونا و جکوزی در 4 طبقه، وجود دارند. این مجتمع  21 طبقه، شامل 6 طبقه منفی است که شامل 2000 واحد پارکینگ و کارواش می شود.

مجتمع تجاری طوبی

 

همانطور که گفته شد، در این محله و در اطرفمجتمع تجاری طوبی، واحد های مسکونی بی شماری وجود دارد، از همین رو، در طبقه زیر همکف، هایپرمی بسیار بزرگی با مساحت 4000 متر مربع و زیربنای 19000 متر مربع ساخته شد که برای آسایش  هرچه بیشتر مشتریان، نوار نقاله برای ارتباط بین هایپرمی و پارکینگ تعبیه شده است.

مجتمع تجاری طوبی

آنچه که از اسم تجاری – اداری – تفریحی این مجتمع پیدا است، وجود واحد های تفریحی است.  تعداد زیادی رستوران سرباز و سربسته سنتی، ایتالیایی، فست فود و کافی شاپ در طبقات منفی 1، همکف، 4 و 7 وجود دارد که می تواند ساعات خوشی را فراهم می آورد.

هم چنین، شهربازی های متعدد و سربسته در  طبقه زیر همکف، این مجتمع زیبا وجود دارد.

مجتمع تجاری طوبی

بی شک چنیین مجتمع عظیمی، می بایست دارای دسترسی های رفت و آمدی بسیاری باشد تا بتواند دسترسی هرچه سریعتر را فراهم سازد و همانطور که گفته شد، این مجتمع در موقعیت مکانی بلوار کوهک قرار دارد که این موقعیت مکانی، دسترسی هایی هم چون دسترسی به بزرگراه های همت، حکیم و تهران- کرج را به همراه خود دارد.

هم چنین، این موقعیت مکانی، دسترسی چند دقیقه ای به ایستگاه مترو چیتگر را دارد که می توان این امکان را به اشخاصی دهد که، می خواهند ترافیک تهران را دور زده و با استفاده از مترو، به مجتمع طوبی مراجعه کنند.

 

جهت مشاهده  فایل های فروش وقیمت های به روز، بر روی لینک ( مجتمع تجاری طوبی ) کلیک نمایید.

 

 

 

 

 

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (4 رای)