زمان اعلام قیمت نهایی مسکن مهر پردیس

قیمت نهایی مسکن مهر پردیس کی اعلام میشود؟

قیمت نهایی مسکن مهر پردیس کی اعلام میشود؟
  • منتشر شده در : ۲۶ شهریور , ۱۳۹۵
  • نویسنده :
  • تعداد بازدید : 762
  • 0

قیمت نهایی مسکن مهر پردیس به زودی به اطلاع متقاضیان میرسد

در حالی که معاون وزیر راه و شهر سازی هفته اول مرداد ماه را برای اعلام قیمت نهایی مسکن مهر پردیس وعده داده بود حالا بعد از دو ماه خبر رسیده که قیمت نهایی به زودی به اطلاع متقاضیان میرسد.

 مسکن مهر پردیس,مسکن مهر,قیمت نهایی مسکن مهر

مسکن مهر پردیس,مسکن مهر,قیمت نهایی مسکن مهر

به گزارش پایگاه خبرهای بانکی،محسن نریمان مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید ایران اواخر تیرماه امسال در مراسم افتتاح ۴۳۵۰ واحد مسکن مهر فاز ۱۱ گفته بود: درباره قیمت نهایی فازهای باقیمانده مسکن مهر پردیس جلسات متعددی برگزار شده و کارشناسان در حال بررسی این موضوع هستند و تلاش می‌کنیم در حد وسع مردم قیمتهای جدید را هفته آینده اعلام کنیم.

وی با تاکید بر این‌که به طور قطع به اعداد و ارقام مناسبی در این زمینه خواهیم رسید تصریح کرد: تلاش ما قیمت‌های حداقلی است تا فشاری به متقاضیان وارد نشود از سوی دیگر کمک‌هایی را نیز برای پیمانکاران در نظر گرفته‌ایم تا مشکلات آنها را نیز حل کنیم.

معاون وزیر راه و شهرسازی همچنین از پیگیری برای افزایش وام مسکن مهر یکسری از متقاضیان که دارای مشکل هستند خبر داد و گفت: در مراحل اولیه این برنامه و اقدام قرار داریم و تلاش می‌کنیم مشکلات متقاضیان را به حداقل برسانیم در این راستا کارهایی در حال پیگیری است.

اواخر بهمن ماه سال گذشته تسنیم از قیمت نهایی ۵۴ میلیونی مسکن مهر فاز ۵ پردیس و سهم آورده متقاضیان مسکن مهر فاز ۸ (با توجه به متراژ ۱۳۰ تا ۱۵۰ متری) حدود ۶۰ میلیون تومان خبر داده بود. به عبارت دیگر متقاضیان مسکن مهر این دو فاز تا بهمن پارسال باید برای واحدهای خود با احتساب تسهیلات به ترتیب ۸۴ و ۹۰ میلیون تومان پرداخت کنند.

البته مشخص نیست در آنالیز کارشناسان شرکت عمران پردیس قیمت حول و حوش ارقام ذکر شده است یا خیر. اما آنچه مشخص است طی روزهای آینده قیمت نهایی واحدهای مسکن مهر پردیس اعلام می‌شود. حال باید منتظر ماند و دید قیمت‌های نهایی مسکن مهر به گفته معاون وزیر راه و شهرسازی “در حد وسع مردم” است؟

 منبع :خبرهای بانکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *