قیمت بزرگ ترین آپارتمان های جنوب تهران چقدر است؟

قیمت بزرگ ترین آپارتمان های جنوب تهران چقدر است؟

 

در مطلب زیر لیست جدیدترین قیمت بزرگ ترین آپارتمان های جنوب تهران را مشاهده میکنید

 فکر کردن درباره وجود واحدهای آپارتمانی خیلی بزرگ در جنوب تهران عقلانی نیست اما واحدهای بالای ۱۰۰ متر نیز در جنوب تهران از واحدهای بزرگ به حساب می آیند.

بزرگترین و گران‌ترین واحد آپارتمانی واقع در جنوب تهران، مربوط به واحدی ۲۰۰متری در محله منیریه است که با قیمت ۱.۴ میلیارد تومان به فروش می‌رسد.

در شهر تهران خانه با متراژهای مختلف وجود دارد؛ از واحدهای زیر ۳۰ متر گرفته تا واحدهایی که زیربنای آنها بیش از ۵۰۰ متر است، اما نمی‌توان گفت که این واحدها در همه جا به یک اندازه هستند، زیرا واحدهای کوچک بیشتر در مناطق جنوبی تهران و واحدهای بزرگ در مناطق شمالی تهران ساخته‌ شده‌اند.

اما با کمی جست و جو می‌توان واحدهای بزرگ در مناطق جنوبی تهران را نیز یافت، البته وجود واحدهای آپارتمانی خیلی بزرگ در جنوب تهران عقلانی نیست اما واحدهای بالای ۱۰۰ متر نیز در جنوب تهران از واحدهای بزرگ محسوب می‌شوند.

یکی از مشاوران املاک در محله منیریه گفت: بزرگ‌ترین واحد آپارتمانی در این محله ۲۰۰ متر مربع است که قیمت هر متر مربع از آن هفت میلیون تومان است و این واحد با قیمت ۱.۴ میلیارد تومان گران‌ترین واحد در این محله و احتمالاً در تمامی محله‌های جنوبی تهران به شمار می‌رود.

آپارتمان های جنوب تهران

آپارتمان های جنوب تهران

املاک تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *