قیمت املاک کلنگی تهران در پایان سال

قیمت املاک کلنگی تهران در پایان سال

 قیمت املاک کلنگی تهران در پایان سالعرضه‌‌کنندگان واحدهای مسکونی کلنگی به بازار مسکن شهر تهران طی روزهای اخیر اقدام به اعمال انعطاف در قیمت‌‌های پیشنهادی خود برای فروش این واحدها به متقاضیان کرده‌‌اند.

به گزارش   املاک صدف :  بررسی‌‌های میدانی  از آخرین و‌ضعیت بازار معاملات خرید‌وفروش واحدهای مسکونی کلنگی-واحدهای مسکونی با عمربنای بیش از ۲۰ سال- نشان می‌دهد در روزهای اخیر نوعی انعطاف قیمتی در بازار این واحدها از سوی مالکان اعمال شده است. به این معنا که سطح قیمت‌‌های پیشنهادی آنها برای فروش این واحدها در اغلب موارد سطحی متعارف و در محدوده عرف قیمتی بازار مسکن منطقه‌‌ای است که این واحدها در آنها واقع شده‌‌اند.
ضمن اینکه هم‌‌اکنون تعداد فایل‌‌های مربوط به فروش واحدهای مسکونی و املاک کلنگی با سطح قیمت مناسب‌‌تر از عرف قیمتی منطقه‌‌ نیز در فهرست آگهی‌‌های ملکی درج شده در استارت‌آپ‌‌های بازاریابی ملکی به میزان محسوسی افزایش یافته است.

این رویداد یعنی انعطاف قیمتی در بازار فروش واحدهای مسکونی کلنگی، با افزایش عرضه فایل به این بخش از بازار مسکن نیز همزمان شده است. اطلاعات مربوط به فایل‌‌های فروش املاک کلنگی شهر تهران نشان می‌دهد این بازار نیز در بهمن ماه مانند بازار فروش سایر واحدهای مسکونی از انتظارات برجامی تاثیر گرفته است. انتشار اخبار امیدوارکننده مبنی بر تقویت احتمال دستیابی به توافق در وین، در بهمن منجر به افزایش حجم عرضه فایل فروش به بازار مسکن شهر تهران شده است. این موضوع از سوی فعالان بازار معاملات مسکن درباره بازار فروش املاک مسکونی کلنگی نیز تایید می‌شود. از آنجا که عمده متقاضیان خرید واحدهای مسکونی کلنگی سازنده‌ها هستند که به قصد تخریب و نوسازی اقدام به ورود به این بخش بازار مسکن و انجام معامله می‌کنند انتظار می‌‌رود با افزایش عرضه فایل و انعطاف قیمتی از سمت فروشنده‌ها، حجم معاملات و در نتیجه حجم ساخت وسازها در ماه‌های آتی افزایش یابد. زمین پرهزینه‌‌ترین جزء ساختمانی است که در شهر تهران به‌طور متوسط حدود ۷۰ درصد از قیمت تمام شده ساخت ناشی از هزینه تامین آن برای سازنده‌هاست.

 

 قیمت املاک کلنگی تهران در پایان سال

 

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (1 رای)