قیمت آپارتمان های نوساز تهران چند ؟

قیمت آپارتمان های نوساز تهران چند ؟

قیمت آپارتمان های نوساز تهران چند ؟


 

 

قیمت آپارتمان های نوساز تهران چند ؟


املاک صدف  : در گزارش زیر به بررسی قیمت و مشخصات آپارتمان‌های نوساز تهران خواهیم‌ پرداخت.

خرید مسکن یکی از دغدغه های همیشگی افراد بوده‌ است. عده ای از مردم علاقه به خرید خانه های نوساز و کلید نخورده دارند.‌ در این گزارش تعدادی از این خانه ها در مناطق مختلف شهر تهران و با متراژ و قیمت‌ های مختلف را مورد بررسی قرار داده‌ایم.

واحد آپارتمانی نوساز در پونک، که متراژ آن ۱۸۴ متر و ۲ خوابه است، ۱۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان ارزش دارد.
خانه ای ۲۳۰ متری در قیطریه که نوساز باشد و ۳ خواب نیز داشته باشد، ۲۰ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان قیمت خورده است. همچنین برای خرید خانه‌ای نوساز در همین منطقه که متراژ آن ۱۶۱ متر باشد و ۳ خواب داشته باشد، مبلغی معادل ۱۳ میلیارد و ۲۲۰ میلیون تومان باید پرداخت کرد.
همچنین در روزهای گذشته واحد آپارتمانی ۳۲۰ متری در سعادت‌آباد که نوساز هم باشد و ۴ خواب داشته باشد، ۳۳ میلیارد تومان قیمت گذاشته شده است. واحدی نوساز در همین منطقه که ۱۶۵ متر باشد و ۳ اتاق خواب داشته باشد، ۱۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان قیمت دارد.

برای خرید یک واحد ۱۱۵ متری نوساز در فرمانیه که ۲ خوابه باشد ۱۱ میلیارد تومان بودجه لازم است.

همچنین واحدی نوساز در سلسبیل که متراژ آن ۱۰۶ متر باشد و ۲ اتاق خواب داشته باشد، ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان ارزش دارد.

برای خرید آپارتمانی ۸۵ متری در ستارخان که‌ نوساز باشد و ۲ خواب داشته باشد، مبلغی معادل ۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان باید پرداخت کرد.

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

قیمت آپارتمان های نوساز تهران چند ؟

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (5 رای)