قیمت آپارتمان در منطقه 6 تهران

قیمت آپارتمان در منطقه 6 تهران

قیمت کنونی آپارتمان در منطقه 6 پایتخت را در مطلب زیر مشاهده میکنید

در حال حاضر اکثر محله‌های منطقه 6 تهران در حال تبدیل شدن به بافت اداری هستند. اما هنوز هم برخی از محله‌های قدیمی آن بافت مسکونی خود را نگه داشته اند.

یوسف‌آباد، امیرآباد، خیابان فاطمی برخی از کوچه‌های خیابان سنایی از محله‌های پر طرفدار منطقه 6 هستند. در هفته‌ای که گذشت بیشترین خرید و فروش در منطقه 6به محله قزل قلعه اختصاص داشت.

همچنین در هفته گذشته 3 معامله میلیاردی در این منطقه به ثبت رسید. معامله نخست درمحله یوسف آباد بود که آپارتمانی 163 متری با قدمت 16 سال متری 7 میلیون و 300 هزار تومان معامله شد. آپارتمان دیگری در خیابان بلوارکشاورز که متراژ آن 145 متر بود به قیمت متری 6 میلیون و 900 هزار تومان به فروش رفت. اما بزرگ‌ترین معامله این منطقه مربوط به آپارتمانی کهنسال و عمر بنای 35 ساله بود. این آپارتمان 299 متری در محله گاندی به قیمت متری 7 میلیون و 300 هزار تومان به فروش رفت.

قیمت عمدهآپارتمان‌ها در منطقه 6 از متری 3 میلیون و 600هزار تومان آغاز می‌شود و تا متری 7 میلیون تومان ادامه دارد. برخی از محله‌های این منطقه مانند خیابان ابن سینا و مستوفی در محله یوسف‌آباد گاهی متری بیش از 9 میلیون تومان هم قیمت‌گذاری می‌شود و در محدوده میدان آرژانتین محله ساعی، آپارتمانی به قیمت متری 10 میلیون تومان هم به فروش رفته است. به گزارش دنیای اقتصاد، در هفته گذشته در برخی از محلات این منطقه مانند ایرانشهر و میدان انقلاب آپارتمان‌هایی به قیمت متری 2 میلیون و 700هم به فروش رفته است. بیشتر آپارتمان‌های فروش رفته در این منطقه قدمت بالایی دارند و دارای متراژ‌های بالا نیز هستند.

آپارتمان در منطقه 6

املاک تهران

قیمت آپارتمان در منطقه 6،املاک منطقه 6 تهران،مسکن منطقه شش،قیمت مسکن در منطقه 6 تهران،مظنه اپارتمان منطقه شش تهران

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 بدون امتیاز