فروش متراژ های کم زیرقیمت بازار

فروش متراژ های کم زیرقیمت بازار

فروش متراژ های کم زیرقیمت بازار
  • منتشر شده در : ۰۹ آبان , ۱۳۹۵
  • نویسنده :
  • تعداد بازدید : 1591
  • 0

علت اصلی پایین آوردن قیمت کوچک متراژ هاتوسط مالکان تبدیل به احسن کردن ملک مییباشد

کاهش قیمت های پیشنهادشده برای فروش آپارتمان های مسکونی زیرپنجاه متردربرخی ازمحلات تهران توسط مشاوران املاک خبر داده می شود.

به گفته ی بنگاه های املاکی در برخی از مناطق ، با توجه به ظهور نشانه های رونق بازار خرید و فروش مسکن ، برخی از مالکان املاک با متراژ کم با پایین آوردن قیمت پیشنهادی ، می خواهند ملکشان راحت تر فروش برود.

مطابق با آخرین آمار بانک مرکزی نیز که به‌صورت رسمی ماهانه منتشر می‌شود، در حال‌حاضر خرید و فروش آپارتمان‌های با متراژ بین ۶۰ تا ۷۰ متر مربع سهم ۱۴ درصدی در بازار معاملات املاک شهر تهران دارند. جست و جو در فایل‌های فروش بنگاه‌های املاک در برخی محلات شهر تهران نیز این موضوع را تایید می‌کند.
طی چند روز اخیر در محدوده شهران، آپارتمانی ۴۳‌متری با عمربنای ۱۰ ساله به قیمت هر مترمربع ۴ میلیون و ۱۶۰ هزار تومان برای فروش پیشنهاد شده است. این در حالی است که مطابق با بررسی‌ها، میانگین قیمت خرید و فروش آپارتمان‌هایی با ویژگی مشابه در همین محدوده شهری حدود ۴ میلیون و ۶۴۰ هزار تومان است.
همچنین آپارتمان دیگری در محدوده خیابان اشرفی‌اصفهانی کلید نخورده به قیمت ۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان در هر مترمربع برای فروش پیشنهاد شده است. این درحالی است که میانگین قیمت هر‌مترمربع آپارتمان مسکونی با ویژگی‌های مشابه در حدود ۵ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود. البته طبق گفته مشاوراملاک این منطقه این واحد مسکونی دارای سند اوقافی است.

16-10-27-10341074358_f5696848-88ff-4605-9ecf-db6102870199

منبع : خبرآنلاین

یک دیدگاه در “فروش متراژ های کم زیرقیمت بازار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *