معرفی شهرک شهاب شهر منطقه 22

معرفی شهرک شهاب شهر منطقه 22

شهرک شهاب شهر یکی از شهرک های مسکونی است که در شمال بزرگراه همت در منطقه 22 واقع شده است.

شهرک شهاب شهر از شهرک هایی است که دارای دو فاز قدیمی و جدید می باشد که فاز قدیمی آن به 12 سال پیش باز می گردد و توسط تعاونی مسکن نیرو هوایی ارتش ساخته شده است. این محله به جهت آب و هوای مناسبی که دارد گزینه بسیار مناسبی برای سکونت می باشد.

شهرک شهاب شهر

در این شهرک 4 برج 15 طبقه ساخته شده است که شامل 2 طبقه منفی برای پارکینگ و انباری ، یک طبقه لابی و 12 طبقه مسکونی می شود که در هر طبقه آن 6 واحد مسکونی تعریف شده است و جمعا، 90 واحد مسکونی را شامل می شود.

شهرک شهاب شهر

متراژ واحد های این برج ها از 80 متر تا  135 ( 2 خواب و 3 خواب) متر می باشد.

7 بلوک  قدیمی ساز نیز وجود دارد که در قالب ساختمان های 6 طبقه ساخته شده اند و در هر طبقه، 3 واحد مسکونی وجود دارد. متراژ این واحدها 81 متر و 90 متر می باشد که به صورت 2 خواب می باشند.

 

خصوصیات و امکانات برج ها و ساختمان های مسکونی شهرک شهاب شهر:

همانطور که گفته شد این شهرک دارای برج های نوسازی است که از برج های لوکس منطقه 22به شمار می آید. این برج ها دارای لابی بسیار شیک و مجلل است که لابی من 24 ساعته نیز دارد. این برج ها به سالن اجتماعات و سالن ورزشی مجهز هستند.

در این برج ها، راهرو ها تماما از سنگ ساخته شده است و در تمامی طبقات دوربین مداربسته تعبیه شده است. این برج ها دارای 2 لاین آسانسور و سیستم اعلام و اطفا حریق می باشند؛ هم چنین سرایداری 24 ساعته جهت انجام امور ساختمان وجود دارد.

 

شهرک شهاب شهر

واحد های 135 متری این برج ها که در طبقات بالا تر برج وجود  دارند، دارای ویو زیبای دریاچه و کوهستان هستند. واحد های کوچکتر در طبقات پایین نیز، دارای ویو زیبای شهری و بزرگراه همت از طرفی و از طرف دیگر دارای ویو زیبای کوه های البرز می باشند.

همانطور که گفته شد این برج ها دارای دو طبقه منفی برای پارکینگ هستند و نکته ای که باید دانست، پارکینگ اضافه مهمان برای تمامی واحد ها است.

 

در مورد ساختمان های 6 طبقه این شهرک نیز، این ساختمان ها دارای 1 لاین آسانسور  برای رفاه ساکنین است. این ساختمان ها از ساختمان های پر طرفدار در منطقه 22 محسوب می شوند.

در محوطه بین بلوک ها نیز، خیابان کشی وجود دارد که می تواند به عنوان پارکینگ مهمان استفاده شود و دارای فضای سبز و محیط بازی کودکان می باشد.

شهرک شهاب شهر

این شهرک به علت موقعیت مکانی خود، دارای آب و هوای بسیار مناسب می باشد که در کلان شهری همچون تهران، بی نظیر است. هم چنین، این موقعیت مکانی دسترسی هایی هم چون دسترسی به مجموعه تفریحی آبشار و مجموعه تفریحی لتمان کن را به همراه دارد. در مورد عبور و مرور ساکنین نیز، دسترسی به بزرگراه های همت ( خرازی)، حکیم( همدانی) و آزاد راه تهران – کرج ، این موضوع را تامین می کند.

مشخصات فنی شهرک مسکونی تعاونی مسکن نیروی هوایی ارتش:

برج های این شهرک را اسکلت فلزی و نمای آن را سیمان شسته تشکیل داده است. سرمایش و گرمایش در این برج ها به صورت چیلر مرکزی است.

ساختمان های 6 طبقه قدیمی ساز شهرک شهاب شهر نیز مثل برج های این شهرک، از اسکلت فلزی تشکیل شده اند و نمای آن ها را سیمان تشکیل داده است.

شهرک شهاب شهر

 

جهت مشاهده فایل های فروش و قیمت های به روز، بر روی لینک ( شهرک شهاب شهر ) کلیک نمایید.

 

 

 

 

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 بدون امتیاز