معرفی شهرک سیمان تهران

معرفی شهرک سیمان تهران

شهرک سیمان تهران یکی دیگر از شهرک هایی است که در شمال بزرگراه همت واقع شده است.

شهرک سیمان تهران که توسط تعاونی مسکن کارکنان کارخانه سیمان تهران ساخته شده است, 8 سال پیش, تحویل اعضا داده شد.

این مجتمع مسکونی, دارای 320 واحد مسکونی است که در قالب 8 بلوک, با تعداد طبقات 8 طبقه و 9 طبقه, قرار گرفته اند. در تمامی بلوک ها, در هر طبقه 4 واحد مسکونی تعریف شده است.

شهرک سیمان تهران

متراژ واحد های این شهرک, 132 متر است که به صورت 3 خواب, طراحی و بنا شده اند.

از مزایای این شهرک می توان به دسترسی عالی آن به بزرگراه همت (خرازی), حکیم ( همدانی) و آزادراه تهران کرج اشاره کرد. هم چنین, این شهرک نیز, همانند دیگر شهرک های مسکونی که در این محدوده ساخته شده اند, دسترسی به مجموعه تفریحی آبشار تهران و بوستان جنگلی لتمان کن نیز دارد. یکی دیگر از مزیت هایی که موقعیت مکانی برای شهرک سیمان تهران ایجاد کرده است, آب و هوای بسیار مناسبی است که به جهت قرار گیری در ارتفاع , در اختیار ساکنین قرار می دهد.

شهرک سیمان تهران

در مورد امکانات و مزایای بلوک ها نیز, باید به سرایداری 24 ساعته در تمامی بلوک ها اشاره کرد که باعث رفاه و نظم هرچه بیشتر این ساختمان ها می شود. هم چنین, تمامی واحد ها دارای پارکینگ و انباری مستقل هستند و در تمامی بلوک ها, علاوه بر پلکان رفت و آمدی, پلکان اضطراری نیز وجود دارد

در محوطه این شهرک, فضا سازی و باغچه کاری های زیبا و فضای سبز وجود دارد که موقعیت مناسبی برای گذران اوقات فراغت ساکنین است. هم چنین, خیابان کشی که در این شهرک وجود دارد, امکانی مناسب برای پارکینگ مهمان را فراهم می آورد.

اگرچه این شهرک در شمال بزرگراه همت واقع شده است و ویو زیبای شهری را برای بلوک ها به همراه دارد اما, مزیتی که این شهرک نسبت به شهرک های همجوار خود دارد, وجود ویو زیبای دریاچه, برای بلوک های جنوبی است.

مشخصات فنی شهرک مسکونی سیمان تهران:

همانطور که گفته شد, ساختمان های این مجتمع مسکونی, به صورت 8 طبقه و 9 طبقه ساخته شده اند که, سازه تمامی بلوک ها از اسکلت فلزی می باشد و نمای آن ها را سنگ و سیمان, تشکیل داده است.

شهرک سیمان تهران

در تمامی بلوک ها 2 لاین آسانسور وجود دارد و سیستم اعلام و اطفا حریق نیز, برای آسایش ساکنین. تعبیه شده است.

جهت مشاهده فایل های فروش و قیمت های به روز, بر روی لینک (مجتمع سیمان تهران ) کلیک نمایید.

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 بدون امتیاز