سهم کارگران از مسکن ملی اعلام شد + جزئیات :  صادقی‌فر گفت: از مجموع ۸۵۰ هزار نفر ثبت‌نام‌کننده واجد شرایط در طرح اقدام ملی مسکن‌ از جامعه کارگری، بازنشستگی و مستمری‌بگیر کشور، ۳۵۸ هزار نفر از جامعه کارگری هستند.


 

 

 


وبسایت صدف :   معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ۴۰ درصد متقاضیان ثبت‌نامی واجد شرایط جامعه کارگری، بازنشستگی و مستمری‌بگیر کشور در طرح اقدام ملی مسکن را کارگران تشکیل می‌دهند.

ابراهیم صادقی‌فر روز چهارشنبه در نشست شورای مسکن استان سمنان در سالن مدیریت بحران استانداری ابرازکرد: از مجموع ۸۵۰ هزار نفر ثبت‌نام‌کننده واجد شرایط در طرح اقدام ملی مسکن‌ از جامعه کارگری، بازنشستگی و مستمری‌بگیر کشور، ۳۵۸ هزار نفر از جامعه کارگری هستند.
وی بیان کرد: ساخت خانه برای جامعه کارگری، بازنشستگی و مستمری‌بگیر کشور در قالب طرح اقدام ملی مسکن بر اساس امضای تفاهمنامه همکاری بین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با وزارت راه و شهرسازی در نیم سال دوم سال گذشته کلید خورد.
وی ادامه داد: براساس اطلاعات جمع‌آوری شده یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر از جامعه کارگری، بازنشستگی و مستمری‌بگیر کشور در طرح اقدام ملی مسکن ثبت نام کردند که از این تعداد ۸۵۰ هزار نفر واجد شرایط شناخته شدند.

صادقی‌فر تصریح کرد: دولت برای کمک به جامعه هدف، جامعه کارگری، بازنشستگی و مستمری‌بگیر کشور تسهیلات و کمک‌هایی را در طرح اقدام مسکن ملی در نظر گرفته که در مرحله نهایی شدن است و به زودی اعلام می‌شود.

وی اظهارکرد: هایپرمارکت مصالح ساختمانی به منظور کاهش پرداختی و کمک به اقتصاد متقاضی در ساخت خانه در طرح اقدام ملی مسکن از جمله راهکارهای حمایتی برنامه‌ریزی شده است.

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خاطرنشان کرد: ۲۰۰ هزار واحد مسکونی برای جامعه کارگری، بازنشستگی و مستمری‌بگیر کشور در قالب طرح اقدام ملی مسکن ساخته می‌شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به منظور شرکت در شورای مسکن استان سمنان، افتتاح سالن ورزشی چندمنظوره در ایوانکی گرمسار و شرکت در چند جلسه داخلی حوزه تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان به سمنان سفر کرد.

شهریور سال ٩٨ طرح اقدام ملی مسکن با حضور رئیس‌جمهوری کلنگ زنی شد و نخستین واحدها به تعداد ۱۱ هزار و ۵۶۰ واحد در روز یکم آبان ماه ۱۳۹۹ به دستور رئیس‌جمهوری افتتاح شد.

این پروژه از طریق آورده متقاضیان و ۱۰۰ میلیون تومان وام بانکی با نرخ سود ۱۸ درصد ساخته می‌شود. آورده متقاضیان در مرحله اول حدود ۴۰ میلیون تومان است.

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 بدون امتیاز