۱۸۷۰ واحد مسکن تحویل محرومین روستاهای خرمشهر و آبادان می شود.

ساخت ۱۸۷۰ واحد مسکونی برای محرومان خوزستان

ساخت ۱۸۷۰ واحد مسکونی برای محرومان خوزستان
  • منتشر شده در : ۰۵ مهر , ۱۳۹۵
  • نویسنده :
  • تعداد بازدید : 704
  • 0

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ۱۸۷۰ واحد مسکونی برای محرومان استان خوزستان می سازد.

روز چهارشنبه ۷ مهر ماه ۹۵ آیین تحویل ۱۸۷۰ واحد مسکن محرومین با حضور ریاست بنیاد مسکن انقلاب اسلام ، رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) ، استاندار خوزستان و مدیرعامل بنیاد برکت در روستاهای خرمشهر و آبادان برگزار خواهد شد.

با مشارکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، قرارداد ساخت ۴۰۰۰ واحد مسکن محرومین در روستاهای جنگ‌زده‌ و تخریب‌شده از زمان جنگ تحمیلی در شهرستان‌های آبادان و خرمشهر، که در سال ۱۳۹۴ منعقد شده است که از این تعداد ۱۸۷۰ واحد تکمیل شده است که قرار است در جریان سفر رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و هیأت‌های همراه به استان خوزستان، این واحدهای مسکونی افتتاح شود.

مسکن محرومین ,محرومین آبادان,محرومین خرمشهر,خرمشهر ,آبادان

مسکن محرومین ,محرومین آبادان,محرومین خرمشهر,خرمشهر ,آبادان

از تعداد ۱۸۷۰ واحد مسکن محرومان که فردا به بهره‌برداری می‌رسند، ۹۶۰ واحد در روستاهای آبادان و ۹۱۰ واحد در روستاهای خرمشهر قرار دارند. مسکن ایمن و استاندارد یکی از اساسی‌ترین نیازهای هموطنان در مناطق محروم کشور است.

در این راستا، بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) ساخت حدود ۷ هزار واحد مسکن محرومان در مناطق محروم سراسر کشور را با مشارکت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در دست پیگیری و ساخت دارد.
لازم به توضیح است در جریان سفر آقای دکتر مخبر رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و هیأت همراه به استان خوزستان در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه ۷ و ۸ مهر ماه، تعدادی از پروژه‌های زیربنایی و مدارس و طرح‌های توانمندسازی اقتصادی بنیاد برکت و گروه توسعه اقتصادی تدبیر افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرند.

منبع : خبرآنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *