1870 واحد مسکن تحویل محرومین روستاهای خرمشهر و آبادان می شود.

ساخت 1870 واحد مسکونی برای محرومان خوزستان

ساخت 1870 واحد مسکونی برای محرومان خوزستان
  • منتشر شده در : 06 مهر , 1395
  • نویسنده :
  • تعداد بازدید : 187
  • 0

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی 1870 واحد مسکونی برای محرومان استان خوزستان می سازد.

روز چهارشنبه 7 مهر ماه 95 آیین تحویل 1870 واحد مسکن محرومین با حضور ریاست بنیاد مسکن انقلاب اسلام ، رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) ، استاندار خوزستان و مدیرعامل بنیاد برکت در روستاهای خرمشهر و آبادان برگزار خواهد شد.

با مشارکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، قرارداد ساخت 4000 واحد مسکن محرومین در روستاهای جنگ‌زده‌ و تخریب‌شده از زمان جنگ تحمیلی در شهرستان‌های آبادان و خرمشهر، که در سال 1394 منعقد شده است که از این تعداد 1870 واحد تکمیل شده است که قرار است در جریان سفر رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و هیأت‌های همراه به استان خوزستان، این واحدهای مسکونی افتتاح شود.

مسکن محرومین ,محرومین آبادان,محرومین خرمشهر,خرمشهر ,آبادان

مسکن محرومین ,محرومین آبادان,محرومین خرمشهر,خرمشهر ,آبادان

از تعداد 1870 واحد مسکن محرومان که فردا به بهره‌برداری می‌رسند، 960 واحد در روستاهای آبادان و 910 واحد در روستاهای خرمشهر قرار دارند. مسکن ایمن و استاندارد یکی از اساسی‌ترین نیازهای هموطنان در مناطق محروم کشور است.

در این راستا، بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) ساخت حدود 7 هزار واحد مسکن محرومان در مناطق محروم سراسر کشور را با مشارکت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در دست پیگیری و ساخت دارد.
لازم به توضیح است در جریان سفر آقای دکتر مخبر رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و هیأت همراه به استان خوزستان در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه 7 و 8 مهر ماه، تعدادی از پروژه‌های زیربنایی و مدارس و طرح‌های توانمندسازی اقتصادی بنیاد برکت و گروه توسعه اقتصادی تدبیر افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرند.

منبع : خبرآنلاین

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *