سایت ثبت نام مردان مجرد 25 سال مسکن ملی 1400

سایت ثبت نام مردان مجرد 25 سال مسکن ملی 1400

 
سایت ثبت نام مردان مجرد 25 سال مسکن ملی 1400


 

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی گفت: مردان مجرد بالای ۲۵ سال هم می‌توانند در طرح نهضت ملی مسکن ثبت‌نام کنند که زمان آن به‌زودی اعلام خواهد شد.

به گزارش املاک صدف : محمود محمودزاده درباره برنامه دولت برای مشارکت جوانان مجرد در طرح نهضت ملی مسکن، افزود: مصوبه شورای عالی مسکن برای ورود مجردها به طرح نهضت ملی مسکن ماه‌ها در وزارت راه و شهرسازی مورد ارزیابی و سرانجام مورد موافقت قرار گرفت.

وی اضافه کرد: به دلیل حساسیت حقوقی که روی موضوع چگونگی مشارکت مجردها وجود داشت، این طرح مورد کار کارشناسی حقوقی قرار گرفت و با بررسی همه ابعاد حقوقی، اکنون در مرحله تأیید نهایی وزیر راه و شهرسازی و اجرا قرار دارد.

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی ادامه داد: بر اساس این مصوبه همه آقایان مجرد که ۲۵ سال را تمام کرده‌اند می‌توانند برای خانه‌دار شدن در طرح نهضت ملی مسکن ثبت‌نام کنند، اما در زمان تحویل واحد مسکونی خود باید متأهل باشند.
به گفته محمودزاده، ثبت نام مجردها نیز در هر استانی که تأمین زمین انجام گرفته باشد، آغاز خواهد شد.

وی افزود: اکنون ثبت‌نام نهضت ملی مسکن در جریان است و تا ۱۵ دی‌ماه ادامه دارد، این زمان تمدید نخواهد شد و سپس با اعلام زمان جدید ثبت‌نام مجردها در طرح نهضت ملی مسکن آغاز خواهد شد.

گفتنی است ثبت‌نام از طریق سامانه «ثمن» به آدرس saman.mrud.ir انجام می‌شود؛ متقاضیان از ۲۷ مهرماه ثبت‌نام در سامانه ثمن را آغاز کرده و تا ۱۵ آذر فرصت دارند برای ثبت‌نام در این سامانه اقدام کنند.

پیش از این رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی در ۱۸ آبان ماه امسال اعلام کرده بود که مجردهای بالای ۱۸ سال می‌توانند از امروز (۱۸ آبان) در سامانه ثمن ثبت نام کنند که این حداقل سنی مجردها از ۱۸ به ۲۵ افزایش یافته است.

 

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (2 رای)