معرفی برج های هواپیمایی کشوری بلوار کوهک

معرفی برج های هواپیمایی کشوری بلوار کوهک

مجتمع هواپیمایی کشوری،  از برج های آماده تحویل در بلوار کوهک منطقه 22 می باشد که حق امتیاز آن متعلق به تعاونی مسکن هواپیمایی کشوری می باشد که البته، ساخت آن با کمک یکی از سازندگان به نام منطقه، انجام گرفته است.

مجتمع هواپیمایی کشوری در قالب 6 بلوک ساخته شده است که ، حق امتیاز 3 تا ازبلوک های آن متعلق به تعاونی مسکن هواپیمایی کشوری، 1 بلوک متعلق به تعاونی مسکن وزارت خارجه و 2 بلوک متعلق به سازنده است.

این برج ها که با نام برج کیان نیز شناخته می شود، در قالب برج هایی21 طبقه تعریف شده است که در هر طبقه 6 واحد با متراژ های 127 و 129 متری به صورت 3 خواب ساخته شده اند. واحد ها به صورت میانی و گوشه ای هستند و دارای بالکن نیز، می باشند.

واحد های شمالی دارای ویو زیبای کوه های البرز و واحد های جنوبی این برج ها، دارای ویو زیبای جنگل چیتگر هستند. لازم به ذکر است که تمام واحد ها به صورت خام، تحویل اعضا خواهند شد. برج های هواپیمایی کشوری، دارای لابی و لابی من 24 ساعته و همچنین مشاعاتی هستند که شامل سالن اجتماعات و سالن ورزشی می شود. پارکینگ، 3 لاین آسانسور و آنتن مرکزی هم، از دیگر امکاناتی است که برای ساکنین این برج ها در نظر گرفته شده است.

لازم به ذکر است که مجتمع مسکونی هواپیمایی کشوری دارای محوطه بین بلوک ها نیز می باشد که شامل آب نما و فضای سبز و جایگاه نشستن می شوند تا مکانی مناسب برای گزارن اوقات فراغت ساکنین باشند. مشاعات این برج بسیار بزرگ است و شامل پارکینگ مهمان نیز، می شود.

همانطور که گفته شد، این مجتمع مسکونی، در محله کوهک واقع شده است و از آب وهوای بسیار مناسبی برخوردار است. هم چنین، دسترسی به مجتمع تجاری طوبی، ساکنین را از نظر نیاز های تجاری، تامین می کند. دسترسی به مترو چیتگر و بزرگراه هایی همچون حکیم، آزادگان و تهران – کرج نیز، عبور و مرور را سهولت می بخشد. سازه این برج ها از اسکلت فلزی است و نمای آن را سیمان شسته تشکیل می دهد. سرمایش و گرمایش این برج ها نیز به صورت داکت اسپیلت می باشد.

برخی از برج ها تحویل موقت داده شده اند ولی یکی از برج ها هنوز تحویل نشده است که البته به زودی تحویل داده خواهد شد.  

جهت مشاهده فایل های فروش و قیمت های به روز، بر روی لینک( برج های هواپیمایی کشوری ) کلیک نمایید.

           

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (1 رای)