تسهیلات ساخت مسکن به پیمانکاران خوش حساب هم پرداخت می شود

تسهیلات ساخت مسکن به پیمانکاران خوش حساب هم پرداخت می شود

 
 
تسهیلات ساخت مسکن به پیمانکاران خوش حساب هم پرداخت می شودمدیرعامل بانک مسکن از آمادگی برای گسترش حمایت از سرمایه‌گذاران منطقه آزاد کیش خبر داد و گفت: پرداخت تسهیلات ساخت مسکن به پیمانکاران خوش‌حساب باعث افزایش سرمایه‌های ملی است.

به گزارش املاک صدف  : محمود شایان با اشاره به دغدغه بانک مسکن در افزایش روزافزون سرمایه‌های ملی اظهار کرد: پرداخت تسهیلات ساخت به شرکت‌های پیمانکار خوش حساب و با تجربه، نه تنها به افزایش سرمایه‌های ملی کمک می‌کند؛ بلکه باعث کارآفرینی و تولید درآمد برای نیروی‌های بومی می‌شود.

وی با اشاره به تسهیلات گذشته بانک در راستای توسعه صنعت توریسم جزیره کیش، از پروژه‌های موفقی همچون هتل پالاس به عنوان رونق‌بخش این صنعت یاد کرد و گفت: بانک مسکن همچنان آمادگی دارد با پرداخت تسهیلات از سرمایه گذاران منطقه آزاد تجاری صنعتی کیش حمایت کند.
وی افزود: محصولات و خدمات بانکی و اعتباری طراحی شده و سیاست‌های اعتباری بانک مسکن برای سراسر کشور عمومیت دارد و لازم است ضمن بررسی و استخراج نیازمندی‌های منطقه و جزیره و ابلاغ به مرکز، زمینه طراحی محصولات مناسب این منطقه را فراهم آوریم.

مدیرعامل بانک مسکن ابراز امیدواری کرد با تلاش جمعی تمامی کارکنان شعب منطقه آزاد کیش، شاهد رشد این شعب در تمامی شاخص‌های ارزیابی عملکرد و تحقق اهداف ابلاغی و در نهایت اعتلای بیشتر نام بانک مسکن در این جزیره باشیم.

 

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (1 رای)