معرفی پروژه برج خلبانان ( پامچال 8) شهرک چیتگر

معرفی پروژه برج خلبانان ( پامچال 8) شهرک چیتگر

مجتمع خلبانان یکی از پروژه های در حال ساختی است که در شهرک چیتگر یا امام رضا (ع)ساخته شده است.

مجتمع خلبانان تک برجی است که در پهنه بوستان این شهرکدر منطقه 22 ساخته خواهد شد که سازنده و دارنده حق امتیاز آن، تعاونی مسکن نیروی هوایی ارتش می باشد و تا دو سال آینده، تحویل داده خواهد شد.

تک برج خلبانان یاپامچال 8، در قالب برجی 39 طبقه ساخته می شود که 5 طبقه از آن  مربوط به پارکینگ، لابی و مشاعات است؛ و 34 طبقه آن  را طبقات مسکونی تشکیل می دهند که در همه طبقات، در هر طبقه 8 واحد و در دو طبقه آخر این برج که متراژ واحد ها بزرگتر است، در هر طبقه، 4 واحد تعریف شده است.

متراژ واحد های مسکونی در این برج، از 99 متر تا 160 متر متغیر است که در طبقات پایینی به صورت دو خواب و در دو طبقه بالایی، به صورت 3 خواب ساخته شده اند. واحد های شمالی این برج نیز، به دلیل موقعیت مکانی که در آن قرار  دارند. دارای دید زیبای کوه های البرز می باشند.

این برج دارای لابی و لابی من 24 ساعته است. هم چنین، سالن اجتماعات و سالن ورزشی نیز، برای رفاه ساکنین، در داخل این برج طراحی شده است. در این برج 5 لاین آسانسور که 4 لاین آن نفر بر و 1 لاین آن باربر است، سرمایش و گرمایش مرکزی و هلی پد در پشت بام این برج، طراحی و ساخته شده است.

این برج از امکانات تجاری داخل برج، برخوردار نیست ولی همانطور که گفته شد، در شهرکی ساخته شده است که دارای تمام امکانات تجاری، رفاهی و آموزشی می باشد. موقعیت مکانی این برج علاوه بر دید کوه های البرز و آب و هوای خوب، دسترسی هایی همچون، دسترسی به بزرگراه های همت، حکیم و تهران – کرج، و دسترسی به مجتمع تجاری – تفریحی ایران مالکه به زودی افتتاح خواهد شد را، برای ساکنین، به ارمغان می آورد. هم چنین، این برج در مجاورت و نزدیکی به مجموعه تفریحی هزار و یک شهر قرار دارد و به طور کلی، دارای آینده بسیار روشنی خواهد بود.

محوطه سازی نیز، برای این برج انجام خواهد شد که شامل، فضای سبز و فضای بازی کودکان خواهد بود.

سازهبرج پامچال 8، از اسکلت پیچ و مهره است  و نمای آن، از جنس کامپوزیت خواهد بود.

جهت مشاهده قیمت های به روز و فایل های فروش، بر روی لینک ( برج پامچال 8 تعاونی مسکن خلبانان ارتش ) کلیک نمایید.

 

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 بدون امتیاز