معرفی برج های قائم فاز ۲ چیتگر

معرفی برج های قائم فاز ۲ چیتگر
  • منتشر شده در : 07 بهمن , 1397
  • نویسنده :
  • تعداد بازدید : 686
  • 0

برج های قائم ۲ که بافت جدید برج های قائم است درسال ۱۳۹۰ تحویل اعضا گردید.

برج های قائم ۲ که در ضلع شمال دریاچه واقع شده اند، در مجاورت برج های مسکونی پارسیا هستند.

این مجتمع مسکونی در قالب ۶ برج ساخته شده اند که در قالب معماری زیبایی، به صورت یک قوس مهتاب، طراحی شده است.   معماری منحصر به فرد این برج ها، محدود به این موضوع نمی شود و زیبایی دیگری که در معماری آن به کار برده شده است، حالت پلکانی این نیم دایره است؛ به این صورت که برخی از برج ها ۱۲ طبقه و برخی از برج ها، ۷ طبقه هستند.

 

حق امتیاز برج های قائم منطقه ۲۲، متعلق به تعاونی مسکن جانبازان و آزادگان  است ولی این برج ها متاسفانه هنوز سند ندارند و در خود تعاونی، خرید و فروش می شوند.

 

واحد های جنوب غربی این برج ها دارای ویو دریاچه چیتگر و واحد های شمالی، ویو کوه های البرز را دارند که همانند دیگر مجتمع مسکونی های آن محدوده، این مزیت بزرگ و مهم  را برای ساکنین، به ارمقان آورده است؛ هم چنین، تمام برج ها دارای پارکینگ و انباری هستند.

در مورد متراژ این ساختمان ها نیز، واحد های این برج ها در متراژ های ۷۵ و ۸۵ متری و به صورت دو خواب، ساخته شده اند.

 

دسترسی ها:

یکی از مهم ترین دسترسی های این مجتمع، دسترسی سریع و آسان به دریاچه خلیج فارس و استفاده از مزایای آن است، به طوری که حتی می توان بدون وسیله نقلیه، به این محدوده تفرحی رفت.

از دیگر دسترسی های برج های مسکونی قائم، دسترسی سریع و آسان به بزرگراه همت (خرازی) و دسترسی به بزرگراه حکیم می باشد که عبور و مرور را برای ساکنین سهولت بخشیده است.

برج های قائم 2

برج های قائم ۲

مزایا و امکانات:

این مجتمع مسکونی به خاطر موقعیت مکانی که در آن قرار دارد، یعنی حدفاصل، میدان ساحل و میدان دریاچه، از امکانات تجاری و خدماتی زیادی که در اطراف آن ساخته شده است  نیز، برخوردار می باشد.

این مجتمع مسکونی، در مجاورت پروژه تجاری – اداری آرتمیس قرار دارد که به زودی ساخته خواهد شد و شرایط رفاهی بسیار بزرگی برای ساکنین این مجتمع مسکونی، به دنبال خواهد داشت.

سرمایش تمام واحد های این برج ها به صورت اسپیلت و گرمایش واحد ها، از طریق رادیاتور می باشد.

 

هم چنین،  برج های مسکونی قائم  که به صورت قوسی از مهتاب ساخته شده اند، دارای محوطه هستند که شامل آب نما، فضای سبز و نیمکت می باشد که مکان مناسبی برای  گزران اوقات فراغت ساکنین برج هاست.

برج های قائم 2

برج های قائم ۲

نمای این برج ها از سیمان شسته شده و پنجره های دوجداره، تشکیل شده است.

 

جهت مشاهده قیمت های به روز و فایل های فروش، بر روی لینک ( برج های مسکونی قائم ۲ ) کلیک نمایید.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *