معرفی برج بهار خرگوش دره

معرفی برج بهار خرگوش دره

برج بهار از برج هایی است که در محدوده منطقه خرگوش دره واقع شده است. این برج در ضلع غربی مجموعه ورزشی استادیوم آزادی قرار گرفته است.

برج بهار به صورت شریکی ساخته شده است؛ بدین صورت که 40 درصد آن متعلق بهتعاونی مسکن آب و فاضلاب و 60 درصد آن شخصی ساز است. نقل و انتقال واحد های این برج در تعاونی و دفتر سازنده، صورت می گیرد.

این برج مسکونی 12 طبقه که در هر طبقه آن 4 واحد ها مسکونی تعریف شده است، دارای واحد هایی با متراژ های 125 متر تا 146 متر است که همه واحد ها به صورت 3 خواب ساخته شده اند.

یکی از مزایای مهمی که واحد های برج بهاردارند، سه دهنه بودن ویو واحد ها است که ویو واحد ها تماما باز می باشد و توسط برج دیگری، محسور نشده است.

این برج دارای 3 طبقه منفی برای پارکینگ است و تمام واحد ها دارای پارکینگ و انباری هستند. یک طبقه لابی به همراه لابی من 24 ساعته نیز برای این برج در نظر گرفته شده است تا رفاه هرچه بیشتر را برای ساکنین به ارمغان بیاورد.

در تمامی طبقات نیز، از دوربین مداربسته برای امنیت بیشتر ساکنین استفاده شده است. هم چنین تمام واحد ها داری آیفون تصویری هستند.

امکانات و دسترسی های برج مسکونی بهار:

بی شک آب و هوای عالی این منطقه، از مزایا بسیار مهمی است که در وهله اول، برای ساکنین حائز اهمیت است. این برج دارای آنتن مرکزی است. هم چنین 2 لاین آسانسور باربر و نفر بر در طراحی این ساختمان وجود دارد. سرمایش این برج به صورت کولر است و گرمایش آن به صورت پکیج در تمام واحد ها تعبیه شده است.

همانطور که گفته شد این برج در ضلع غربی استادیوم آزادی قرار گرفته است و همین موضوع موقعیت مکانی، امکان دسترسی سریع و آسان به این مجموعه ورزشی و استفاده از امکانات آن ر ا فراهم می آورد.

 

به دنبال دسترسی به ورزشگاه آزادی، دسترسی به بزرگراه هایی هم چون بزرگراه حکیم، بزرگراه آزادگان و آزاد راه تهران – کرج، برای عبور و مرور نیز وجود دارد.

هم جنین، این برج دارای دسترسی آسان به محدودهدهکده المپیکو استفاده از تمامی امکانات تجاری و تفریحی این محدوده است.

 

 

لازم به ذکر است که خرگوش دره که در ابتدا از آن یاد شد، از فضاهای سبز کم نظیر منطقه 22 محسوب می شود و می توان گفت که یکی از دسترسی های مهم برج مسکونی بهار، دسترسی به این مجموعه تفریحی کم نظیر است.

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 بدون امتیاز